Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

oryginalny xenon do megane II ph I


Quba.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie ukrywam ze bardzo chcialbym zalozyc oryginalny xenon do megane II

 

Niestety przerazaja mnie te wszystkie czujniki do poziomowania itp ?

I tutaj pytanie do forumowiczow ? moze ktos ma megi z oryginalnym xenonem i wie czy to poziomowanie dziala "dynamicznie" tzn zmienia wysokosc swiecenia jak samochod np wjezdza na gorke itp ? czy tylko jak zmienia sie obciazenie tylnej osi ?

 

Drugie pytanie moze ktos ma fotki megane II ph I z lampami przednimi od megane II ph II ?

 

Bo soczewki pasuja ponoc plug&play ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze działają dynamicznie podczas przyśpieszania, hamowania nawet mam wrażenie ze oddzielnie poziomują prawy i lewy reflektor podczas przechyłów wzdłuż osi pojazdu. Czujniki znajdują się na lewym przednim wahaczu i tylnym. Gdzieś nawet czytałem ze wraz z wzrostem prędkości zwiększa się zasięg reflektorów.

 

Prawdopodobnie dołożenie wszytkich elementów instalacji zeby sprawiała wrażenie oryginalnej to kosztowna zabawa. Np. układ sterujący spryskiwaczami - załącza spryskiwacze reflektorów po dłuższym spryskiwaniu przedniej szyby (przy włączonych światłach). Najpierw spryskuje jeden reflektor potem drugi - pompka spryskiwaczy wygląda jak do szyb tylko są grubsze przewody zasilające (zmiana obrotów pompki przez zmianę biegunów).

 

Co do drugiego pytania to lampy po lifcie prawdopodobnie pasują tylko do zderzaka po lifcie. Wiec jak zmieniac lampy to razem ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiec xenon chyba bedzie w nastepnej megi :) a szkoda :-D(((

 

Co do soczewek to Hadson pisal mi na pw ze pasuja plug&play tzn wtyczki sa takie same,a co do zderzaka to ksztalt lampy pozostal bez zmian (tak sadze po wnikiliwym ogladaniu fotek w internecie.)

 

Jesli pasuja soczewki do starego zderzaka,a moim zdaniem jest on ladniejszy to chcialbym przed kupieniem zobaczyc jak to wyglada.

 

Wydaje mi sie ze ze starym zderzakiem powinno to ladnie wygladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!