Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II


sebek0720

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak wybrać dla siebie Megane...

nie bierz sedana, ma duży rozstaw osi i więcej miejsca dla pasażerów

ale praktyczność względem wielkości na zero. Lepiej zapakujesz się do zwykłego hatchbacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.06.2010 kupiłem Sedana 2005 , silniczek 1.5 dci i jestem BARDZO zadowolony. Cena 25000 zł ,wiec możesz sobie porównać z innymi ofertami.Kupno od znajomego ,więc nie miałem problemu ze znajomością historii auta,bo znam go od 0 km.Pojemność bagaznika 520l ,wózków nie zamierzam już pakować,więc otwór bagaznika mi nie przeszkadza. Bardzo dużo miejsca w środku,komfort jazdy znakomity. Hatchbaki tez mi nie podchodzą ,dlatego wybrałem Sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek0720, Bardzo ładny - uważaj na silnik podczas przeglądów w serwisach rernault. Polecam wykonywać przegląd w serwisie volvo, ponieważ w volvo montowany jest identyczny silnik i Oni znają go znacznie lepiej a przynajmniej nie oszukują ja reno ...

Kolega mój posiada taki silnik ale że ma kumpla w serwisie volvo to już wie jaka jest różnica. Ogólnie jest bardzo spoko ... jedynie serwis reno dokonał mu wymiany paska rozrządu i wbił to do książki przeglądów, 8000 km później jechał i przeskoczył mu pasek - więc serwis reno kazał mu kopić na giełdzie (allegro) używany sprawny silnik i oni dokonają mu wymiany co będzie go kosztować znacznie mniej czyli 7000 zł. Powód uszkodzenia silnika - nie był powodem paka rozrządu. Usterka jest gdzie s głębiej w silniku i Oni tego nie wiedzą. W tym przypadku znajomy zabrał do serwisu volvo i na podstawie faktury wymiany paska volvo będzie dochodzić praw za kumpla w renault polska. A sprawa wygląda tak że pasek nie został wymieniony jedynie dokonano wpisu w książce i wydano na to fakturę. Po przeskoczeniu paska nie trzeba wymieniać silnika - silnik nie został uszkodzony ponieważ znajduje się specjalna zapadka chroniąca silnik przed takimi skutkami którą należy zwolnieć ustawić wszystko na właściwe miejsce wymieniając oczywiście na nowy pasek rozrządu. Serwis renault chciał jedynie zarobic na naprawie .... Volvo dba o klienta. ;) ;) ;) :!: ;) :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!