Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MIphI- 76 tyś. km


marr29

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przebieg jak najbardziej możliwy, sam mam 53 000- auto z 2002.

No, ale ja auto mam od nowości w bliskiej rodzinie, więc wiesz - znam auto od podszewki.

Kilka razy spotkałem się z ofertami sprzedaży aut, które miały przebiegi poniżej 100 000 jednak każde było w komisie . Po kilku głębszych , oczywiście oględzinach wyleczyłem się z małych przebiegów prosto z komisów.

Pogadaj z komisantem, może da Ci namiary na poprzedniego właściciela.

Aż nadto, czystością auta bym się nie sugerował, co to za problem w dzisiejszych czasach oddać wóz do profesjonalnej myjni, która wypicuje gablotę. Ale warto dodać ,że plak zejdzie, czernidło z opon pokryje chmura kurzu . Nam zostanie samochód prawdopodobnie z kręconym licznikiem i wyeksploatowanym zapleczem mechanicznym.

Co do fot, razi mnie, że te auto nie ma żadnych rysek , otarci itp.

Poza tym jedź, pooglądaj z bliska , zajrzyj pod sukienkę ;) rozumie się podwozie.

W sumie na fotach wygląda picuś glancuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej meganie mamy przebieg 77tys km a też z 96 roku jest.

 

Pogratulować ale to jeszcze nie rekord. Na niemieckiej stronie z ogłoszeniami motoryz. www.mobile.de widziałem megankę z 96 roku, czyli prapra....prababkę obecnie produkowanej z przebiegiem uwaga -29 tyś.km a co ciekawsze przebieg ten mógł być realny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta Megii podoba, gdybym był na kupnie i byłaby ona niedaleko mnie to...

zapewne pojechałbym ją obejrzeć na żywo :-)

 

przebiegiem uwaga -29 tyś.km a co ciekawsze przebieg ten mógł być realny ;-)

Przecież autko z takim przebiegiem powinno być "prawie" jak nowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie to, ze pod maska wszystko wymyte.

nie mowie, ze ktos jest nie uczciwy, moze uznal ze tak lepiej wyglada.

chociaz ja osobiscie jak szukalem auta, czy rok temu, czy teraz, gdy widzialem ze silnik myty od razu zamykalem ogloszenie. wole kupic uwalony i widziec czy cos gdzies cieknie, a tak to jest ryzyko, jak kupno kota w wroku.

 

to tylko moja sugestia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!