Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

oftopowe podziekowanie


Gość G-Boy.

Rekomendowane odpowiedzi

Coz..napisalem ladne podziekowanie dla tych, ktorzy byli na BORKACH 2010, ale jakis pajac moderator nadgorliwy usunal mojego posta, zamiast przeniesc go we wlasciwe miejsce. Coz. , zal.pl i tyle. Jak na tym forum beda w koncu normalni moderatorzy, to moze zaczne czesciej je czytac..

 

To jest dzial OT, wiec niech mi jakis pajac usunie tego posta, to pojde z tym do admina - lojalnie ostrzegam!!

 

A zatem w astronomicznym skrocie - DZIEKUJE wszystkim klubowiczom z tego forum ktorzy pojawili sie na tegorocznym Ogolnopolskim Zlocie Renault BORKI 2010. Bylo mi bardzo milo was goscic i mam nadzieje ze za rok znow sie zobaczymy.

 

A do moderatora ktory zamachnie sie na ikonke "usun" - zastanow sie dwa razy.

Pozdro! ;)

 

Po pierwsze zacznij stosować się regulaminu forum a potem miej pretensje :!:

Za "pajacowanie" do kolegów którzy dobrze wykonują swoje obowiązki, przyznaję upomnienie :!:

 

[ Dodano: 2010-06-13, 22:42 ]

Prezes - ty sam z siebie taki ciemny jestes czy kase za to bierzesz? Wiesz co? szanuje wasz regulamin - ale wy nie szanujecie userow. Poczekam jak was na taczkach wywioza hehe.. daj mi jeszcze ze dwa paski, to bede mial spokoj z toba i waszym forum..teraz calkowicie rozumiem ludzi ktorzy stad przechodza do pikura, bo tu sie zyc nie da. Po cholere wogole macie to forum, jak nawet sie odezwac nie mozna, a jakikolwiek blad jest pietnowany 5 krotnie? Dlaczego nie przeniosles mojego poprzedniego posta tylko go usunales?? W domu tez masz regulamin i przestrzegasz go tak samo jak tu czy robisz tak jak uwazasz za sluszne? Pewnie w obawie przed kilkoma slowami prawdy ten post zaraz do kosza poleci - ale to juz twoj problem nie moj heheh.. regulamin obowiazuje userow, ale modow tez obowiazuja pewne zasady - masz POMAGAC a nie wkurwiac!!! Ech..dobra..szkoda mi nerow na ciebie..

 

Nie, post zostanie jako przykład.

Fajna prowokacja ale nie dam się ściągnąć do twojego poziomu.

Za groźby i zmiany koloru wpisu moderatora przydzielam kolejne upomnienie.

Dziękuję za pozdrowienia i miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!