Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy jest sens robić przeszczep rozbitej Meganki?Legalne to?


przemo_st

Rekomendowane odpowiedzi

J.w. Rozbiłem Megankę Classic i mam pytanie-czy jest sens robić tzw. przeszczep?Mam na myśli kupno sprowadzonego z Anglii samochodu za ok.3.5 tysiąca i przełożenie do niego kierownicy itp. Jak to wygląda od strony prawnej? Samochód(rozity) był wart około 10-11 tys.-Megane classic 1997 r. 1.9D w praktycznie podstawowej opcji.....Za zwłoki jakie z niego zostały może wezmę 4 tysiące(mam nadzieję :-D ) .Proszę o poradę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ->

http://allegro.pl/item213130993_renault_me...uszkodzony.html

 

Sam już nie wiem co robić z tym samochodem:(

 

[ Dodano: 2007-07-05, 22:17 ]

A przeszczepić myślałem kierownicę z deską i całym tym stuffem do angola.Póżniej chyba rejestracja.....Jest sens kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega właśnie tak robi jak ty chcesz zrobić, nie jest to moze legalne, ale niekiedy się opłaca, jak masz auto za 3,5k zł i masz wszystkie części do przekładki to jest spoko, sa firmy które robią przekładki ale to koszt minimum 2000zł pozatym musisz mieć znajomego blacharza lakiernika który przeszczepi ci numery i raczej zrobi ci megane pod kolor starej zeby sie nikt nie przyje...., serio jest z tym troszke zabawy, moimm zdaniem to koszt około 7000zł (kupno i przerobienie), moze lepiej wziąść kase z ubezpieczenia o ile dadzą sprzedać auto i kupić takie samo... trzeba się zastanowić i zadecydować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ponawiam swój apel....

bo przekładki to sie robi w unikatowych autach typu skyline niedostępnych serynie w europejskiej wersji a nie "powszechnych" megankach...

sprzedaj auto...kup drugie (oczywiście megane :-D :) ) i nie baw sie w tramwajarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie czas i nerwy i wydana kasa nie będzie tu problemem. Najgorszy będzie efekt. Kolega zrobił przekładkę w Omedze B. Efekt straszny. Dziury, wszędzie wieje powietrze podczas jazdy :-/ efektem przekładki na pewno nie będziesz zadowolony. Daj sobie spokój. Gdybyś sprzedawał jakieś części z tej Meganki to daj znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!