Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kombi do oceny.


dexter74

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będziesz musiał sam podjąć decyzję , w sobotę byłem na Miałkim Szlaku, stoi tam sporo meganek combi większośc PHII. Jest Laguna na wypasie z 2,0 dci i nie chcę kłamać ale chyba tez Megana 2,0 dci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie

 

Oglądałem tę Lagunę - coś jej było w prawy tył (pęknięta SZPACHLA!!!) i co gorsza nie ma tego w książce... Same drzwi pal licho, ale nie wiadomo co jeszcze było robione.

 

A z tymi megankami to masakra - albo ładna z silnikiem OK, ale za to wnętrze jak po tornadzie (zniszczone), jak ładna i zadbana, to silnik do bani ;-(

 

[ Dodano: 2010-08-10, 12:46 ]

Heh, na Miałkim szlaku stoi też Megi (mniejsza o wersję), za 29900 PLN.

Znalazłem gościa, który ma prawo pierwokupu od Zdunka - u niego ta sama megi jest za... 25900 :shock:

 

Dla tego dealera <piwko>

 

A dla Ciebie :oops: za nieznajomość regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, czy ja za wiele wymagam?

Odwiedziłem w ciągu ostatnich 6 dni 5 dealerów w poszukiwaniu samochodu - Megane'a lub Laguny z dobrym wyposażeniem, c.a. rocznik 2006, 2007 ale w 100% pewnego i niezniszczonego.

NIE MA TAKICH :roll:

Albo zniszczony aż żal patrzeć, albo widać, że bity, ale "nie ma historii", albo poobijany (np. braki w plastikach) etc.

BTW - kupując np. 4-letnie auto od dealera mam jakąś choćby krótką gwarancję, rękojmię?

Np. wyjeżdżam z salonu i po 3 dniach pada np. turbo. pewnie nie, ale może o czymś nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - kupując np. 4-letnie auto od dealera mam jakąś choćby krótką gwarancję, rękojmię?
takie informacje czasem dealer podaje w ogłoszeniach. Gdy ja takie przeglądałem, widziałem kilka z gwarancją. Najczęściej była na 6 m-cy. Ale o szczegóły trzeba dokładnie wypytać i najlepiej dostać wszystko na piśmie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pierwokupem to normalna sprawa , sam miałem okazję zakupić swojego służbowego focusa ,4 letnie auto za 20900 cena z ogłoszeń w ten sam rocznik wyposażenie itd ok 28-29 tyś więc była okazja. Dostałem też zaproszenie na uroczyste wręczenie wymówień i auta nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!