Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Numery nadwozia


krason

Rekomendowane odpowiedzi

chcę zainstalować u siebie instalację gazową, reanult 96, ale zbiornik montowany w mmiejscu koła zapasowego zasłania numery nadwoziam które podobno bite są tylko w tym miejscu, czy jest jakiś sposób na przeniesienie numerów w inne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numery nadwozia są na prawym słupku, ja mam butle która zasłania numery w bagażniku i słyszałem od gazownika że nigdy niema problemu, no chyba że pojedzie się na przegląd do jakiegoś służbisty to wtedy może nie podbić ale przeważnie nie robią problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na pewno jest bo poprzedni właściciel mojego auta tak zrobił. Niestety nie znam procedury. Numery zostały nabite na nowym miejscu i dodatkowa tabliczka (nalepka) na słupku. Wiem że jest trochę latania po urzędach i oczywiście kasa. Zapytaj w urzędzie komunikacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spotkałem się z czymś takim na giełdzie samochodowej. Widziałem Meganke z butlą w kole i też zasłaniała numery a gość miał taki papier od gazownika z jakimiś pieczęciami urzędowymi (dokładnie nie pamiętam) że butla zakrywa numery nadwozia i chyba to przez wydział komunikacji było potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie o numer nadwozia ale z innej beczki. Mam megane II i potrzebuję kupoć kilka rzeczy w ASO do wesji Sport . Wszystko fajnie tylko w ASO potrzebuja nr nadwozia Megi Sport a bez tego numeru to nawet wycieraczek nie dobiorą :) Czy jest jakiś numer klasyfikujący megi jako sport, albo jakaś książka serwisowa tego modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Wieliczce i niestety nie są wstanie nic zrobić bez nr nadwozia. :-( Podobno duzo wersji jest tego modelu ale chyba listwy są takie same... ? Kazali mi znalesć jakiegoś RS i podgladnąć nr na szybie. Byłem dziś nawt kolo Plazy w Krakowie w poszukiwaniu RS, widziałem tam dwa razy zaparkowanego Sporta, dziś go nie było może dlatego że auto było z Wa-wy wiec pewnie już go nie znajdę :) a nawet jak znajdę to nie dogonię :-P

 

[ Dodano: 2007-07-27, 18:08 ]

Mam już numery Vin do Sporta, jak ktos potrzebuje to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Kupiłem megankę z instalacją i jest to samo-numery załonięte przez butlę. Na pierwszym przeglądzie po wymianie dowodu miałem duże problemy z jego podbiciem Na razie na rok mam z głowy ale chciałbym to jakoś wyprostować.

Jeżeli udało Ci się coś wykombinować z tym problemem napisz proszę jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!