Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z pilotem, i odpaleniem auto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Proszę o pomoc w temacie już dla części użytkowników megany pewnie znanym. Zaczęło się tak: dwa lata temu poszedł pierwszy kluczyk, tak stwierdził serwis przynajmniej, że musi być używany drugi bo ten jest porostu zużyty. Dodam że zawsze były problemy z otwieraniem auta, trzeba było podchodzić bardzo blisko a w deszczowe dni w ogóle nie mogłem się dostać do samochodu. Postanowiłem więc sam się za to zabrać, ściągnąłem wiec osłonę odbiornika wyczyściłem ją, nie było tam śladu wilgoci, wody pleśni, niczego. Później wziąłem się za kluczyk, wymieniłem w nim baterie, baterie rzeczywiście jedna była zużyta druga jeszcze mogla pociągnąć, wymieniłem obydwie ale auto nie chciało się otworzyć. Próbowałem zakodować kluczyk chyba z 50 razy według opisu który jest na tym forum i nic. Cały czas auto odpalam na kod, pojechałem dziś do serwisu, naprawa kluczyka miała trwać 30 min, trwała 2h i nic nie zrobili twierdząc że kluczyk jest uszkodzony, i być może też jest uszkodzony odbiornik w aucie.

Ja natomiast zauważyłem od miesiąca jeszcze jedną rzecz, po otwarciu auta często nie moglem go odpalić, porostu kręcił ale nie odpalał zdarzało mi się to dość często.

 

Proszę o pomoc co zrobić, jakie mam możliwości?

 

Oprócz serwisu oczywiście bo tam ze te wymiany zawołali mi 1300zł.

 

A może jest ktoś z Poznania albo Gorzowa Wielkopolskiego kto zna się na rzeczy?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

GG 2175430

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge poradzic wizyte u Pana Kędzi... sam kilka razy bylem u niego z wizyta na zasadzie jesli nie on to praktycznie nikt w okolicach Poznania... bylo tak np z Renault 25 gdzie serwis RENAULT beradnie rozkladal rece. Poniżej masz adres:

Autoelektronika Janusz Kędzia - Poznań, Gostyńska 1

Powodzenia... - i podziel sie jak wrazeniami jak naprawisz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ogłoszenia

  • Polecana zawartość

    • Nawiew tylnej kanapy - Megane 3
      Witam, planuje zakup Megane 3 Grandtour. Przegladajac ogloszenia nie widze aby jaka kolwiek miala nawiew na tylnia kanape. Pytanie czy jesrt to do zrobienia ? Może części z laguny 3 beda pasować ? Robił, ktoś cos podobnego ? Wymysliłem sobie kupno M3 1.5 dCi 110km, do tego chciałbym na start zrobić chip zeby podniesc moment  obrotowy i zyskać pare km. Później  chciałbym wrzucić jeszcze radio 2din z możliwością podpięcia kamery cofania i gniazdo zapalniczki lub usb do ladowania dla pasazera z tylu. Aczkolwiek najbardziej mnie nurtuje czy jest opcja na ten nawiew do tylu dla pasażerów. Jeżeli to pomocne... jestem gotow zrezygnować z tego joysticka jesli takowa wersja jaka kupie bedzie go posiadać. jezeli bedzie trzeba zmienić caly ten tunel . Dla mnie jest elementem zbędnym. W tym miejscu bardziej pasowałby jakis schowek z zasuwana roletka, albo poprostu miejsce na kubek. 
       
      Jesli był taki temat poruszany to podlinkujcie. Nie znalazlem nic co by zaspokoiło moje pytania. Widziałem wątek o M4 ale te auta chyba troszeczke sie różnią ? 
       

      REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6  - Prezes
       
       
      • 25 odpowiedzi
    • Jak sprawdzić kod silnika?
      Czy można jakoś odczytać kod silnika i skrzyni biegów z naklejki czy VINu? Jeśli tak to jak?
      • 11 odpowiedzi
    • Cześć, w przeciągu dwóch tygodni mam odebrać swoje megane 1.3 tce 140. 
      Powiedzcie proszę bo gdzieś wyczytałem, że nowoczesne silniki wraz z olejami są tak skonstruowane, że nie trzeba wymieniać oleju po 1000-2000km od wyjechania z salonu.
      Jak to w praktyce wygląda aby samochód służył długie lata?
      • 34 odpowiedzi
    • Dynamiczny kierunkowskaz led - przód
      Witam, zamontowałem pasek led wewnątrz oryginalnego klosza na kierunkowskaz, wygląda dużo lepiej, jedyny problem jaki mam do rozwiązania to przerywnik, na awaryjnych działa normalnie natomiast przy używaniu jednego kierunku mruga szybko jakby była spalona żarówka, nie wiem czy bawić się w oporniki czy da się coś ustawić w ddt4all ?
       
       
      • 13 odpowiedzi
    • Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?
      Pomysł zapożyczyłem z innego forum i wydaje mi się, że nie jest głupi
      Więc ja zacznę: zamówiłem 2 żarówki h4 Philips X-treme 8-)
        • +1
      • 5805 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...