Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wersja wyposażenia..


Paczus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Czytając te posty odnoszę wrażenie, że Renault ma wielki ubaw, robiąc dziesiątki wersji jednocześnie nie ułatwiając swoim użytkownikom ich rozpoznanie. Sam jestem świeżo upieczonym właścicielem Scenica II i próbuję od kilku dni dowiedzieć się jaką mam wersję (nawet posiadając poufny wydruk z serwisu Renault ze specyfikacją tech. dla mojego auta). Bez powodzenia , niestety. Pozdrawiam serdecznie i bawmy się dalej w zgaduj zgadula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708, błędne rozumowanie - też mam taki wydruk i nie ma w nim nazwy wersji. Jest napisane tak: wersja - FAI4 i druga informacja: model katalogowy gamy X644MO. Oczywiście na wydruku jest wymienione wszystko co powinno być w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Potrzebuję namierzyć moją wersję wyposażenia do ubezpieczenia on-line i nie potrafię tego zrobić mimo sugerowania się wpisami . Dealer stwierdził , że jeśli auto z importu , to oni nie pomogą , bo tam były inne dodatki wyposażeniowe . Z tego co zauważyłem jest to Confort , ale jaka wersja wyposażenia ?

 

Grandtour 1.5 63kW 2006

tapicerka grafitowa ( pośrodku kwadraciki )

klamki w kolorze

Climatronic

na progach naklejone listwy aluminiowe bez napisu

zagłówki bez regulacji

przeciwmgielne

tempomat

radio CD (mono , tego się nie spodziewałem !)

... i sam nie wiem co może byc pomocne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Widzę, że problemem jest ustalić wersję wyposażenia. Szukałem właśnie, ale nie widzę.

Mam scenica po lifcie z 2002 r.

- klima manualna

- brak komputera (nie ma przycisku od góry w przełączniku wycieraczek)

- 1.9 dCi ("i" jest niebieskie)

- światła przeciwmgłowe ma przód i tył

- jakiś system antypoślizgowy (przełącznik na dole po lewej)

- radio na kasety ze zmieniarka pod siedzeniem

 

Jakbyście mogli jakoś pomóc to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Zarejestruj się na renault.pl wpisz VIN i dane dotyczące pierwszej rejestracji. Wyskoczy wersja i wyposażenie.

Wykopałeś temat z przed prawie 4 lat a wiele się zmieniło od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!