Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy już zaczeli kraść Megane II ???


mry_

Rekomendowane odpowiedzi

Blah :-P Kto chce ukrasc moja megane, stoi z otwarta szyba (jakis pasazer zapomnial zamknac a ja nie sprawdzialem) nikt nawet na to nie spojrzy... sam mam problemy z immobilajzerem wiec powodzenia jak ktos bedzie chcial nia odjechac, radio mam z Biedronki (jest gufno warte), w srodku mam gabke i chusteczki higieniczne, w baku zawsze sucho to nie maja nawet co dźgać i spuscic :)

Najczescie kradnie sie drogie auta (Passat rox!), w Gliwicach zdarza sie, ze na ul. Zwyciestwa kradna z bronia w reku jakiemus "biznesmenowi" z Wawy.... no comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundWave masz racje po co kraść megi I generacji, kiedyś zostawiłem dowód rejstracyjny na kokpicie przy zegarku pod supermarketem i tak stał 2 godziny nikt nie ruszył auta, a co do rankingów to weźmy np. takie tico jest tego pełno i stoi tego pełno a w 2004 było niby na 2 miejsca wyżej niż renault a się z sytuacją by ktoś próbował zakośić moje albo komuś zakosił niespotkałem się. Meganek w mojej okolicy szczególnie pI phI jest ogromna liczba i jakoś biorą się tylko za passaty więc staram się spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu kradzieży i wymiany kompa. Ciekaw jestem czy sieć multipleksowa dogada się z nowym ECU. Skoro karta komunikuje się chyba z modułem w kabinie. Wydaje mi się że ECU bardziej odpowiedzialne jest za pracę silnika. A za bajery i odpalenie auta chyba właśnie ten moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie kradne. Był swego czasu bardzo dobry artukuł w gazecie łódzkiej właśnie jak kradną dzisiaj auta. Był też opisany przypadek gościa-informatyka, który programował komputery na zlecenie pod konkretne auto i był wielki problem z udowodnieniem mu winy. Bo teoretycznie on nie kradł, on tylko programował tak jak klient chciał, a do czego klient to używał to już nie jego brocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl kiedys program "Rozmowy w toku" :-P, gosc co kradnie mowil tam wyraznie jak latwo ukrasc auto, np. opisywal, ze wiele aut mozna sparalizowac (ich alarm) poprzez stluczenie lampy (migacza) i wywolanie zwarcie w migaczu (!!!).

Potem wypowiadal sie drugi, ze dla niego kradziez to przede wszystkim koszta, bo okolo 4000 kosztuje go zrobienie u informatyka / elektornika urzadzenia, ktore pozwoli mu to auto ukrasc, i juz. Nie ma sie co zastanawiac, nawet jak bedzie tytanowa blokada kierownicy to ukradna na hol. Smutne to ale prawdziwe. Co nie znaczy oczywiscie, ze nie nalezy sie zabezpieczac, nie kazdego drecha stac na taka inwestycje (4000,-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item221156662_skradziono...ka_nagroda.html

 

No prosze, chcialem sie dowiedziec, ile jest warte moje auto, a tu ... NO OMMENTS!

 

Tą informacją mnie zabiłeś... :-/ Dzielnica ogólnie nie za ciekawa. Swojego czasu widziałem tam komisariat z potłuczonymi szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie a nie prościej ubezpieczyć od kradzieży ja za Scenica 2003 1.9DCI po wycenie 43000 zapłaciłem od samej kradzieży auta i włamania do niego 250 zł za rok w PZU. Czy warto się stresować czy jak wyjdziesz ze sklepu to auto jeszcze stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacim. To coś strasznie mało. Ja płaciłem ok 1000 zł za samą kradzież. Czy to nie jest jakiś dodatek do OC? Albo OC+AC? Ja mam OC w Allianz, a KR w PZU i na pewno nie wychodziło tak mało. Chyba że coś się pozmieniało. Za miesiąc będę ubezpieczać to zobaczymy... Na wszelki wypadek zmienię agenta na agentkę. może lepiej policzy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!