Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ford mondeo MkIII dla teścia


KOSA78

Rekomendowane odpowiedzi

W Mondeo trzeba zwrócić uwagę na rdzewiejące progi, drzwi (w dolnej części) i nadkola ,z tyłu. Generalnie jest z tym masakra. Na fotkach tego nie widać ale warto podpytać właściciela.

 

Jeżeli nie ma rdzy w tych miejscach to dokładnie bym te miejsca zbadał pod kątem szpachli i lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat auto z ogłoszenia ma silnik TDDI, którego nie dotyczą problemy znane z TDCI.

Silnik jest trwały i mało pali, ale w wersji 90 KM nadaje się tylko do spokojnej jazdy.

Rdzewiejących progów, ani nadkoli nie spotkałem, ale przerdzewiałe ranty drzwi to wręcz norma.

Jeżeli jednak auto było serwisowane, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że drzwi zostały wymienione.

Jak teściu robi w okolicach 10 tyś km rocznie, to nawet niech nie bierze pod uwagę Diesla, bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teściu robi w okolicach 10 tyś km rocznie, to nawet niech nie bierze pod uwagę Diesla, bo nie ma sensu.

ja to wiem, Ty także ale weż im to wytłumacz , a zwłaszcza teściowej :-D on myśli, że ja diesla kupią to im 4 litry spali i będzie bezobsługowy (jak akumulator) :-D

 

zdjęcia są z ubiegłego roku

no faktycznie trochę za zielono :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się auto kupione ;-) teściowa zadowolona :-P 2001r. 15tysia sprowadzony opłacony diesel 115KM na zwykłej pompie, ale ciężko było :-D myślałem, że za taką kasę to będę same ładne samochody oglądał ale co ludzie sprzedają to :shock: jak nie porysowany, poobijany to silnik złom oj ciężko było ciężko :-D

Podsumowując

fajne auto, przestronne,dobrze się prowadzi ale no właśnie ale nigdy bym nie dał tyle kasy za taki samochód i w tym roczniku :!:

przerdzewiałe ranty drzwi to wręcz norma.

zgadzam się w 100% ;)

Starczy bo się rozpisałem temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!