Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane II ph II] Wybierak skrzyni biegów + linki


michal0920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

napotkałem w mojej megi problem, podczas jazdy przestały wchodzić biegi, w warsztacie dowiedziałem się że do wymiany jest jak to określili 'zewnętrzny mechanizm zmiany biegów' w skrócie chodziło im o wybierak z linkami. Poskładali mi ten co się rozleciał i kazali jak najszybciej kupic nowy i przyjechać na wymianę, na razie jeżdżę ale boję się że znów się rozleci w każdej chwili. W ASO taka częśc jest tylko na zamówienie (czeka się 3 dni, więc nie ma tragedii) ale koszt to 700PLN !!!. Na allegro jest tego pełno w cenach 100 - 200 zł, z tym że tu mam mały zgryz i nikt nie jest w stanie mi doradzić tzn.

na aukcjach do silników 1.5dci mają powystawiane tylko wybieraki do skrzyń 5-cio biegowych.... nie mogę znaleźć do 6-cio biegowej, a takowej własnie szukam. Są aukcje z wybierakami 6-cio biegowymi ale wszędzie sprzedawcy twierdzą że pochodzą one z silników 1.9dci.

 

I teraz mam pytanie czy skrzynie biegów w 1.5 i 1.9 są takie same ? czy ktoś się orientuje czy jesli kupię wybierak 6-cio biegowy z demontażu z modelu 1.9 to czy on będzie pasował do mojej skrzyni 6-cio biegowej przy silniku 1.5 ?

 

albo może ktoś dać mi namiar gdzie to można kupić poza ASO i allegro ?

 

moja megi to: 1.5dci 106KM, rok 2006, kombi (według katalogu INTER CARS: RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi 106KM od 2005.05 -)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!