Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Hands Free


Paczus

Rekomendowane odpowiedzi

W Lagunie II w Ph I do 2005 roku karta Hands Free polegała tylko na otwieraniu i zamykaniu auta, natomiast dopiero w Ph II Fands Free odpalało dodatkowo auto bez konieczności wsadzania karty. Koszt przerobienia karty ze zwykłej na Hands Free jest nieopłacallny. Wiąże się to z wymianą kart na 3-przyciskową z zaprogramowaniem 1200zł, czytnika ok. 1500zł i dodatkowy czujnik (chyba w podsufitówce), i na dodatek tylko nowe części chwodzą w rachubę (na używce Renault nie zrobi takiej przeróbki).

W Megane Hands Free otwierał, zamykał i odpalał.

 

slavOK 0:1 5qra :D

 

I nie porównujcie Megane z Laguną, szkoda że ci nie wytłumaczył na przykładzie Vel Satisa. Mimo że wszystkie w/w auto pochodzą z jednej stajni to różnice jednak są. Dla przykładu: w Lagunie nie ma możliwości automatycznego włączenia świateł po odpaleniu silnika, a w Meganie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A otwieranie działa tylko po lewej :roll:

To masz gorzej, bo bez zdejmowania tapicerki się nie dostaniesz do puszek czujników, które - podobnie jak klamki - lubią się zalać (chlejusy :D ).

Korzystasz z myjki ciśnieniowej? 8-)

Sposób na uszczelnienie klamek opisał G-Boy na forum PIKURa, widziałem też gdzieś jak dobrać się do puszek, ale nie pomnę już na którym forum to było :roll:

 

/edzia

HA! U nas też jest, źródło (pośrednio) to samo, lepsze zdjęcia :D

http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=36028#36028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecado, jeżeli chodzi o mycieto różnie :-> nie mam gdzie myć ręcznie. Choć nigdy nie widziałem zmian po myciu, a raz cholerstwo działało, potem przestawało :shock: . Róznice zauważałem jedynie przy zmianach temp. tzn. jak się ocieplało to zaczynały działać a jak temp. się ustaliła( było ciepło) to znowu padały, i tak co jakiś czas.

opisał G-Boy na forum PIKURa
widziałem i mam to gdzieś nawet skopiowane ale jakoś nie mam weny by się zabrać za naprawę. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!