Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


qbusp

Rekomendowane odpowiedzi

jest szyberdach ,brak klimy ,zdjęcia mało wyrażne ,gazowlotek paskudnie umieszczony,przebieg wydaje się być wiarygodny ,jakby były lepsze zdjęcia można było by coś powiedzieć czy nie było stłuczki ,ogólnie jak masz blisko można sprawdzić ,czy wszystkie sczeliny mają w miare jednakową przerwę ,osobiście szukałbym auta z klimą .Ciekawe kiedy gaz był zakładany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić auto na jakieś 2-3 lata z możliwością późniejszej sprzedaży i właśnie nie wiem czy meganka będzie dobrą opcją a może jeśli mi się spodoba to ją sobie zostawię, na co należy zwrócić szczególną uwagę przy kupnie tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem meganki w dieslu do 8 tys i powiem szczerz, że było ciężko. Po drodze miałem wyszukanych kilka i niestety każda była po przejściach. Ostatecznie kupiliśmy clio i to był chyba dobry wybór. Lepiej dołożyć choć trochę i poszukać czegoś lepszego. Ostatnio ktoś z forum ogłaszał megankę. Jak coś znajdziesz do wrzucaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto wiekowe, wiadomo nic konkretnego od niego nie można oczekiwać. Radio niefabryczne, więc i pewnie pilota/joystika pod kierownicą nie ma. Kierownica bardzo zjechana, coś ponad 200 000 km, ale tego już nie napisała sprzedawczyni, choć auto chyba z RKL bo naklejka na prawych drzwiach. Nie ma anteny (urwana), lusterka manual a więc i nie podgrzewane, zaczepka do gruszki CB radia. Przedni zderzak chyba od nowszej wersji bo halogeny okrągłe (może się mylę, nie jestem znawcą). Ogólnie auto wygląda dobrze, szkoda że nie dała pani Rybka więcej zdjęć środka, deski rozdzielczej, liczników i silnika.

Pani Rybka ma obecnie do sprzedania dwa auta i silnik. Opinie; sprzedała komuś malowane - bite auto, a miało być cacy. W tym ogłoszeniu nie ma już nic o bezkolizyjności i kiloskach, więc ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odradzam, ja po prostu napisałem co zauważyłem, ewentualnie co dla mnie jest podejrzane. Jeden odstąpi od danego pojazdu bo coś tam, ale inny kupi nawet rozbitka bo ma smykałkę do napraw we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!