Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

pilna prośba o ocene megane 97


piotr1234543

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/renault-megane-salon-pol-klima-okazja-zobacz-C18900059.html

 

czy jest warta obejrzenia?

 

na 2 focie u góry , widać że prawa lampa jest chyba bardziej wysunięta do przodu, no i dziwne że w ostatnim czasie wymieniano tyle części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz daleko, to ja bym podjechał i zobaczył to autko. Ogólnie nie wygląda źle, tylko mogło być coś przy przodzie grzebane, bo lewy błotnik tak jakby nie zgrywał się z maską. Więc najlepiej przed ewentualnym zakupem podjechać do jakiegoś serwisu (najlepiej ASO) i sprawdzić co i jak i wiedzieć czym się jeździ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy bym się nie czepiał, części dużo wymienione bo może gość naprawdę dbał o auto. Ja w a4 w ciągu roku wymieniłem połowę samochodu bo starałem się zrobić igłę, niestety kasy już brakowało i sprzedałem. Pisze że wymieniał przednie amorki, szkoda tylko że nie wymienił od razu mocowań ( swoją drogą kto tak robi ) no i ciekawe co to za "niby rozpuórka" kielichów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wyszukałem na forum że...bronius napisał w innym temacie

w pierwszej fazie poza silnikami 1.4 oraz 1.9d wszystkie meganki miały fabryczne rozpórki kielichów :)

czyli warto obejrzeć auto?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez piotr1234543
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozporka to standard był w tym silniczku :) mam classica i też mam :)

Auto generalnie może być warte tych pieniędzy :)

Przy ewentualnym oglądaniu, spójrz na lampy, czy oryginalne, na nadkola, czy rudy nie wyłazi...

Warto zapytać o przebieg, bo nie podany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca przesłał mi skan świadectwa wykonania kontroli zleconych napraw ASO 2009

potrzeba przeprowadzenia następujących prac:

zatarty kolektor siły chamowania spod miski olejowej,

110 tys,-wymiana kpl. rozrządu

błotnik przedni prawy po naprawie blacharsko-lakierniczej(malowanie)

auto sprawdzone nie stwierdzono uszkodzeń powypadkowych.

Zgodził się na sprawdzenie auta w ASO ale zasugerował że najbliższe ASO jest w Antoninku, więc nie wiem czy ma tam znajomości czy po prostu jest blisko, nie podejrzane?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez piotr1234543
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola wykonana dwa lata temu, jest mało warta.

Jakieś specjalne znajomości, przy sprzedaży auta za trochę ponad 5000 zł, wątpię.

Znajomy sprawdzał w ASO przed zakupem, ale dopiero na SKP przy przeglądzie wyszło trochę do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wygląda na znacznie wyeksploatowane, lakier ładny, gorzej kierownica, przebieg pewnie grubo powyżej 200tyś, albo ktoś miał bardzo szorstkie dłonie :), cena wg mnie zbyt wysoka jak za ten egzemplarz, chyba, że rzeczywiście jest po wielu wymianach eksploatacyjnych, wszystko jest ostatecznie kwestią ceny

Edytowane przez marr29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, trochę biedna ta wersja :) i ta kierownica, dziwne bo niby 2 lata temu 110 tys

Cały czas szukam w ogłoszeniach lubuskie, wielkopolskie ale coś po samych ogłoszeniach widać, że to raczej buble he he

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, auto ma 14 lat.

To nie jest nówka z salonu.

Policzcie jakie się robi przeciętnie przebiegi.

Ja nie robię jakichś kosmicznych, a moja Meganka z 1996 roku ma oryginalny przebieg 218 tyś km.

Kierownica u mnie jest jeszcze bardziej styrana,a gałka zmiany biegów prawie całkiem wytarta.

Nie bardzo też rozumiem zarzuty o biednym wyposażeniu, jak na tamte lata, auto naprawdę dobrze wyposażone.

Ludzie obudźcie się w końcu auto starsze niż 10 lat będzie miało przebieg w okolicach 200 tyś km.

Zamiast patrzeć na licznik zwróćcie uwagę na ogólny stan techniczny.

IMHO auto jest warte obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!