Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Głośniki pod oryginalne radio,tylko jakie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czytalem juz o wyjsciu AUX w oryginalnym radyjku,o radyjkach nieoryginalnych plus wzmak plus sub.

Ja z kolei chcialbym uzyskac podobny efekt j.w. wymieniajac kable glosnikowe,wytlumiajac drzwi i wmontowac inne glosniki.

Jakie najlepiej zagraja na oryginalnym radyjku?

Radio to Tuner List,cena do 200zł za pare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poszukaj coś z polskiego GMS'a.

 

Grają pod radiem naprawdę odpowiednio a cenę mają (na szczęście) polską <piwko>

Nie ma w ogóle czego porównywać do Boschmann'a, Voice Krafta czy Alpharda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chce głośniki za max 200 zł za parę a ty proponujesz Focale za 800 zeta? np. tutaj http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?products_id=4494? No coś nie halo, może i są dobre ale cena jak dla mnie kosmos. Żona by mnie wystawiła za drzwi razem z tymi głośnikami <piwko> Poza tym Meganki i Sceniki mają głośniki 130mm a nie 165 :notacrook:

Edytowane przez kwinto29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki wrzucić 165 zamiast 130 to nie problem <piwko> U mnie to wygląda tak: http://img28.imageshack.us/img28/5371/20110502131630.jpg

A co do samych głośników na essie helixy blue 52 są teraz w promocji za 250zł (130mm), a w rozmiarze 165 360zł ale to już model dark blue.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

to teraz pytanie lajkonika....

chcę wymienić głośniki przednie, później pewnie tylne.... czy, od razu kombinować wzmacniacz ?(nie wiem czy firmowe radyjko da się podłączyć bez modyfikacji?) czy kupić lepsze od firmowych głośniki?

co chcę uzyskać - lubię głośniej włączyć muzyczkę - okazjonalnie - raczej stare rockowe kawałki i no wtedy obecny sprzęt wymięka... nie jest czysty...

jeśli już wybierać głośniki to jak? wpisałem w alle cenę rozmiar i znalazło mi tanie firmowe z mocą w kosmos, droższe mniej firmowe o mniejszych parametrach, i najdroższe w ogóle nieznanej mi marki i ciężko coś na google znaleźć więc pewnie mało znane....

czy mam się kierować? jak nie mocą to firmą? czym najlepiej

dzięki i bądźcie wyrozumiali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Basik" a raczej kickbasik lub midbasik jest zawsze lepszy na 16tkach a niżeli na 13ach. Słyszałem tylko jedne 13tki które dawały radę ale to nie ten budżet.

Zauważcie, że Techniacz zaprezentował drzwi Megane I i zapewne głośniki są osadzone na dystansach a tapicerka powinna być "wytłumiona".

 

konkretny - obawiam się, ze z twoim budżetem nie osiągniesz swoich wymagań. Bo powinieneś mieć inne radio, wzmacniacz, głośniki + okablowanie i przygotowanie drzwi z wytłumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretny - obawiam się, ze z twoim budżetem nie osiągniesz swoich wymagań. Bo powinieneś mieć inne radio, wzmacniacz, głośniki + okablowanie i przygotowanie drzwi z wytłumieniem.

 

?? a jaki to "mój budżet" masz na myśli - jedyny warunek jaki postawiłem to pozostawienie radia firmowego, reszta jest do zrobienia, tylko czy jest sens z tym radiem? i tu moje pytanie, może opacznie zrozumiane, czy w ogóle warto coś zmieniać nie ruszając radia? - wiadomo zmiana radia spowoduje że nejpewniej nie będzie ono współgrało z wyświetlaczem licznika... a podoba mi się to osobiści i nie chcę zerkać w dół aby uzyskać info np co to za zespół, dla tego reasumując - firmowe radio i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretny - sorki zasugerowałem się nie twoim wpisem.

 

Odnośnie radia - wszystko zależy jakie masz oczekiwania <piwko>. Można wyciągnąć z ori radia "optyka" - podłączyć do procka i .... kolejnych zabawek, ale czy tego oczekujesz :notacrook:.

 

Tanio i w miarę, mozna kupić wzmacniacz z Hi-Imput lub uzyć konwertera + wzmak + głośniki i jakoś to będzie grać.

 

Swoja drogą wiele razy juz to było na forum.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6; 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!