Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Taschki


Rekomendowane odpowiedzi

Audio mam dobre, jedyne czego mi brakuje to glebszego basu. A ze nie chce tuby/skrzyni to w jedna dziure wloze te glosniki co mam a w druga kupie sobie 16,5 cm kickbassy i w zupelnosci mi to wystarczy. A wygluszyc musze swoja droga, ale to pozniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z fabrycznym gównem. W mojej Megi wszystkie głośniki są oryginalne Renault. Jedyne co zmnieniłem to radio na Sony z mp3. Przyznaję że jak na tamte lata głośniki te i konstrukcja fabryczna jest naprawdę dobra. Całkiem dobry BASS i niezła czystość dżwięku. Jedyne czego mi brakuje i co na pewno dokupię to wzmacniacz i tuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki Kenwooda to takie samo gówno jak seryjne i powiem ci że masz odwagę pisać "audio mam dobre". Dobre audio to jakiś Helix, Focal, DLS, Emphaser.

Po za tym temat bardziej na Car Audio niż Tuning.

 

grissley, jak tam twoje pałki. Uporałeś sie z nimi.

Takie pytania to na PW. Lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba obie firmy (Magnat bardziej) przyjęły politykę wypuszczania serii dobrych głośników dla bardziej wymagających słuchaczy jak również tanich efekciarskich głośniczków. Malunek pieska w kolczastej obroży na głosniku basowym - rzecz niezbędna. Zależy zatem jaki model sie wybierze. Osobiście wolę JBLa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem 16-tki JBL z serii GTO zamontowane w tylnej półce w Maluchu :D . Chulało jak talala, byłem z nich zadowolony dopóki zespół TLC nie nagrał utworu "No Scrubs", na którym to mamy do czynienia z dwoma basami - jeden średnioniski i drugi bardzo niski ciągnący się. W domu były oba, a w Bobie tylko jeden. Sprzedałem JBLe i kupiłem Axtony, firma mało znana, ale bardziej nastawiona na wierne odtwarzanie niż umcyk umcyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników Ja pracuje na JBL-u i Pioneer i jestem zadowolony. Nie kazdy głośnik z dolnej

półki jest do bani trzeba po prostu wiedzieć co do niego zastosować zeby otrzymać efekty.

 

na przodzie mam wersje GTO 837 jedynie co wyciąłem to tweetery z nich bo to nieciekawa sprawa.

 

Co do seryjnego sprzętu Renówek to nie jestem za tym.

Brak basu całkowicie jedynie jak ktoś pisał wygłuszeniem można znikomy bass otrzymać.

 

Co do ustrojstwa Easy - go to jest prosta sprawa pod warunkiem ze co innego niz seryjniaki tam wsadzi i dobrze zasili a po drugie nie bedzie to wykonane z plastiku bo kiepsko widze płynący rezonans z tej kieszeni.

 

PS: temat nadaje sie do przeniesienia na dział audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!