Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[ Megane III phl ] Akcja serwisowa układu wspomagania?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj odebrałem list polecony od Renault Polska. Powiadomili mnie, że powinienem zgłosic się jak najszybciej do serwisu w związku z wykryciem usterki układu kierowniczego ( wspomaganie ) w celu zamontowania dodatkowej wiązki elektrycznej. Skutki nie wymiany mogą byc takie, że mogą pojawic się stuki w okolicach kolumny kierowniczej, w najgorszym przypadku zanik wspomagania kierowniczego ( mniej więcej tak to brzmiało )..Jestem umówiony na poniedziałek, ponieważ jeszcze mi wyskakuje "STOP"usterka układu hamulcowego, więc sprawdzą odrazu jedno i drugie.

 

Dam znac co wynaleźli. ( ogólnie jestem zadowolony z Reni, przy mojej jeździe na taxi, przeważnie tylko miasto, to te usterki co miałem do tej pory to nie są tragiczne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest chyba akcja serwisowa bo też dostałem takie pismo, ale jeszcze się nie umówiłem bo dopiero wróciłem z zagranicy, będę działał w tej sprawie od poniedziałku. Zobaczymy co tam będą poprawiać i ulepszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i jestem po serwisie:)<piwko>:).... Powiem Wam ze to troszke smieszne, chodziło o zamocowanie dodatkowego mocowania wiązki elektrycznej. Zamówili mi niby tą :notacrook: częśc, i jak dzisiaj podjechałem, to sami w serwisie sie troszke śmiali, mianowicie przeszły cztery "opaski"te plastikowe, w opakowaniu Renault:), te zwykle takie dostepne nawet Biedronce:)... No ale zrobione, byłem przy tym i chodzilo aby kabelki nie ocierały sie o uklad wspomagania.

Jeśli chodzi o komunilat " ustaerka układu hamulcowego"okazało sie ze przy przechylaniu miałem w zbiorniczku mało płynu hydraulicznego, i po zapaleniu się komuniakatu raz, zwichrował czujnik, płyn został dolany, błąd skasowali na kompie. Zrobiłem po tym wszystkim jakieś 100km po mieście i wszystko jest ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Owa wiązka elektryczna i zaolozone na niej spinki znajduje sie w okolicach pedału hamulca, pod tymi plastikami deski rozdzielczej, musicie włożyc glowe glęboko obok pedałów..

A tu zdjecia z bliska

post-31943-0-14172800-1308593872_thumb.jpg

post-31943-0-57895500-1308593895_thumb.jpg

Edytowane przez TomekTaxi20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!