Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Najlepsze głosniki do megany II


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy poleci to, co ma :) Także ja polecam/mam ALPINE SXE-1350S. Nie wiem, czy je jeszcze sprzedają, kupowałem pod choinkę w zeszłym roku. Dają radę i cena ludzka. Mam w jedynce, w dwójce trzeba IIRC upewnić się, ze wejdą w drzwi, bo jest mniej miejsca na głębokość niż w jedynce.

 

Pamiętaj, że przy 13cm nie masz co się spodziewać mega basów, bo jest to fizycznie niemożliwe. Radio mam z włączonym loudnessem, bo bez tego jest chudo. Ale z loudnessem i minimalnym EQ jest spoko. Przynajmniej przy muzie, jakiej słucham w aucie, czyli bez ekstremalnego techno i przybasionego dnb - głównie rock, metal, industrial, czasem jazz.

 

Podejrzewam, że wszystkie w miarę markowe 13tki będą brzmiały podobnie i nie ma co specjalnie deliberować. Gdyby to były zestawy ze wzmacniaczami za 2000zł to wtedy można kombinować, ale zestaw głośniczków 13 za 100-150zł to jeden pies. O ile to nie kompletna chińszczyzna z mocą pseudo 20000W.

 

Radio: jakiś JVC za 300zł, nie pamiętam który i jestem zbyt nietrzeźwy żeby sprawdzać. Ma USB, czerwone podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamietaj tylko zeby nie kupic czegos bez zwrotnicy. Ja mam 2 tweety przyklejone do slupkow, 13tki w drzwiach i 2 zwrotnice za radiem (zwrotnica to takie cosik co puszcza Ci niskie tony do basowych a wysokie do tweeterow). Ja mam GSM'y i tez nie narzekam. Chodzily dobrze pod radio 4x50 i po podlaczeniu wzmacniaczy tez jest cacy tylko ze sporo glosniej i nie ma charakterystyczniego dlawienia sie jak gdzies mocniejszy bass pojdzie.

lapka2.gif

Regulamin pkt.1.5, 5.6, 5.7, 5.8 Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!