Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

LPG-Trójmiasto i okolice


sinypl

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem laikiem w sprawach motoryzacji a gazu to juz szczególnie... Chciałbym sie jednak dowiedzieć gdzie w trójmiescie lub okolicach jest jakis dobry punkt gdzie mi go zainstaluja. Prosiłbym także o jakąś pomoc w wyborze rodzaju instalacji. Wolałbym oczywiście jakąś tanią ale jeśli tanie znaczy słabe to oczywiście rozpatrze droższa.

 

Samochód to: Renault Megane 1.4 rocznik 1999

 

przebieg: ok 120tys

 

dziekuje i pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-08-27, 08:59 ]

witam,

dzisiaj dzwoniłem do Auto Gaz "S-m" w Gdansku. Powiedziano mi ze tylko sekwencyjny wchodzi w gre i tylko firmy BRC (3000-3500zl).... Opinie na tym forum o BRC sa rózne ale czy ktos zakladal BRC do megany wlasnie w tym zakladzie? Jak wrazenia?

pozdrawiam

 

[ Dodano: 2007-08-27, 12:04 ]

bo calodziennych telfonach mam dwa wyjscia: albo instalacja STAG 300 lub BRC

ktora polecacie?? roznica cenowa to 900zl

 

[ Dodano: 2007-08-30, 08:01 ]

Klamka zapadla!! Instaluje Stag300 u gazowników w Redzie. Firma to Gaz Serwis, dam znac jak wrazenia...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Przymierzam się do Renault Megane II z silnikiem 1.6 16V i mam zamiar założyć w nim LPG. Czy ktoś orientuje się, gdzie w województwie pomorskim (okolice, nawet odległe, Trójmiasta) warto taką instalację założyć? Jakieś sprawdzone warsztaty albo takie, które należy omijać? Które zakładają wlew obok wlewu paliwa?

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Temat przeniosłem do istniejącego - lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja już dwa razy zakładałem gaz do auta w firmie INGAZ na skrzyżowaniu ulicy Puckiej i Hutniczej na Chyloni. Zakładałem gaz do Alfy a potem do Opla. Szybko zrobione, dobry serwis. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w AUTOGAZ S-M sekwencje BRC. Firma naprawdę godna polecenia. Przede wszystkim nie nabijają w butelkę i nie wynajdują jakiś nie stworzonych rzeczy. Może nie są najtańsi ale przede wszystkim bardzo solidni przez co cenią swoje usługi. Nigdy nie zostawiają klienta na lodzie. POLECAM!!!

 

Na forum nie piszemy całych wypowiedzi KAPITALIKAMI zgodnie z pkt 5 regulaminu. Proszę zapoznać się z regulaminem i zacząć go stosować. Kolejnym razem :mrgreen: Twojego posta poprawiłem. lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja Ci mogę jedynie odradzić zakładanie gazu na ul Chylońskiej w Gdyni koło Lidla. Pracują tam młode typki praktykanci co umieją zrobić jakieś podstawowe rzeczy. lepiej na skrzyżowaniu hutniczej i puckiej słyszałem od kumpla że fachowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!