Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Peugeot 206 1.1 Warto?


Luke16

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje jako weterynarz byłem w terenie i akurat dostałem info o autku na sprzedaż mianowicie peugeocie 206 1.1 z 2001 roku ... Przebieg wiarygodny bo od pierwszego właściciela to 183 tyś km. wersja 3 drzwiowa... Silnik bez gazu, wspomaganie, elektryczne szyby, centralny... nie wiem czy ma klime... kolor to taki seledyn.... Cene jaką mi powiedzieli to 5000 tysi ale do negocjacji (jak dla mnie za 4,5 tysie pójdzie) ... Z wad to tak dach do zrobienia bo jacyś de..le urządzili sobie dyskotekę na nim i na podobno 3 innych samochodach na parkingu... Widać że ktoś chciał się do niego włamać bo delitaktnie w miejscu zamkna jest odgięta blacha na drzwiach to tyle... Pani chce sprzedać bo nie jeździ nim prawie wcale i stoi tylko pod blokiem... Co o tym autku sądzicie? Myślałem go na handel brać.... Zawieszenie całe robione ... belka latem po regeneracji, amorki po wymianie nic nie stuka nie puka, nowiutkie opony ....

Edytowane przez Luke16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem takiego :) ale trafiło się clio :) wszystkie 206 jakie widziałem to były złomy. Jak na handel to spoko bo z tym silnikiem to ponad 8 L/100 w mieście (mój kolega ma takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jest naprawdę super jeżeli chodzi o stan techniczny tym bardziej że znam tą osobę wiem że był zawias robiony i wiem że jest zadbany no ale niestety ten dach ... kuźwa tak naprawdę jacy są niektórzy naprawdę chorzy psyhicznie żeby skakać po autach ... ale myślę że ten dach dało by się zrobić bez jakieś większej skazy ściągając podsufitkę nagrzewając go konkretnie i delikatnie od środka walnąć ....

 

Dodano: 30 sty 2012 - 22:37

Czyli mówicie żeby brać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,1 w tym aucie to jest porażka stanowczo za slaby

Kwestia gustu i oczekiwań. Miałem 206 przed megi (przez 4 lata), rocznik 2000 silnik 1.1 benz. i moim zdaniem da się tym spokojnie jechać. Dobry samochodzik do miasta i na krótkie trasy. Średnie spalanie wyszło mi 5.7 l/100km, ale większość to trasy. Auto średnio awaryjne (mało elektroniki), cena w tym przypadku wydaje się bardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peugeocik kupiony a raczej zadatkowany bo część kasy muszę pożyczyć od rodziców a wygląda identycznie jak ten :) Nawet kolor się zgadza :)

http://otomoto.pl/peugeot-206-1wlasciciel-63tys-km-idealny-C22552643.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!