Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

AG SGI renault scenic 1,6 16v


roman518

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sam problem przełacza sie na paliwo sam i wymienilen parownik i filtr gazu jak rowniez sonde lambda przed katalizatorem.Prosze opomoc i sugestie

 

[ Dodano: 2007-10-02, 13:12 ]

Cisnienie w instalacji powinno byc 0,9 bara

 

[ Dodano: 2007-10-02, 13:15 ]

Moze ktos wie skad wziasc oprogramowanie do diagnostyki instalacji AG LPG fabrycznie montowanej instalacji do 1,6 16V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, krótkofalówka opisuje filozofie (zasadę) działania transmisji szeregowej (prościej się chyba nie da). Wykorzystanie linii K i L pozwala na równoległe nadawanie i odbiór, a to daje możliwość pracy w czasie rzeczywistym. Ponadto oprogramowanie takiego rozwiązania jest dużo prostsze ... zagalopowałem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zrobiłem to sam - bo ile można płacić za usługę która nie daje efektów!!!!!!! 700zł już wyłożyłem i nic

wymontowałem wtryski , zalałem kilka razy spreyem do czyszczenia gaźników, przedmuchałem powietrzem------trochu pomogło , ale to jeszcze nie to

a wiec na "oko" zwiększałem ciśnienie na wtryskach do ok 1,5 obrotu(nie mam manometru ,trójnika i rurek)

jeżdze po mieście 2 tygodnie i jest ok

post-3842-1192559633_thumb.jpg

post-1-1192559633_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Czy ktos z was wie w jaki sposob mozna odczytac informacje z komputera lpg bez clipa? w Renault maja problemy z moim fabryczny lpg, a koles ktory zna sie na instalacjach ag niema clipa (kolo sie zamyka). jakiego programu uzyc, czy interfejs elm da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Ponawiam pytanie:

Czy ktos z was wie w jaki sposob mozna odczytac informacje z komputera lpg bez clipa - instalacja fabryczna AG SGI?

Czy za pomocą programu DDT2000 jest mozliwy odczyt parametrów lpg - instalacja fabryczna AG SGI?

Czy istnieje może jakiś inny interfejs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!