Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nigdy wieeeecej SERWIS RENAULT


Dario

Rekomendowane odpowiedzi

otóż panowie, przed wczoraj razem z miom kolegą pojechaliśmy do serwisu bo jego megane w dci cos zaczęło nie dzialac. wszelkie objawy wskazywaly na alarm. A kolega mało obeznany w temacie wiec mnie razem zabral po robocie do serwisu. Oczywiscie panowie podlaczyli fure pod kompa, wyskoczyl blad w postaci niezgodnosci czujnika polozenia cylindra. Spoko wyglada na to, ze ktos mu zle rozrzad przelozyl przy wymianie - zdarza sie.

 

I teraz pytamy pana ile taka usluga kosztuje i co pan mowi ja jeszcze jej niestwierdzilem narazie musze zdiagnozowac rzorzad 500 zl do tego kolejne 500 ustawienie do tego nowy kompelt paska i napinacza pomimo, ze na tamtym zrobil 3500 tys.km. itd. tzn. dodatkowa kasa.

 

Poza tym facet rozbawil mnie do konca tekstem, ze pewnie sie kliny zerwaly na rozrzadzie - masakra mechnik gada takie bajki, gdy sie zerwaly to juz by dawo nie odpalil wozu. Acha jeszcze wymiana wszystkich kol na rozrzadzie szok. Juz na wstepie kolega zrezygnowal.

 

Podjechalismy do faceta, ktory przekladal mu ten rozrzad i okazalo sie ze nie ustawil pompy wyskocisnieniowej na znaki, bo myslal ze jest tak samo jak w TDI na pompowtryskiwaczach - ma to w najblizszym czasie zrobic. Dalem dla kumpal instrukcjie sciagnieta z pikura i wedlug niej ma wszystko ustawic a potem tylko do jakiegos elektronika skasowac blad w komputerze i tyle.

 

Konkluzja jest nastepujaca serwis jedynie po czesci ktorych nie mozna dostac gdzie indziej poza tym pod zadnym pozorem nie mozna zostawiac tam samochodu i jeszcze jedno najlepiej daj nam 5000 tys.zl. to moze cos zrobimy.

pozdro

 

Serwisu nie bede ujawniac ale z takim podejsciem spotkalem sie juz po raz kolejny w serwisach renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!