Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup samochodu dla 2+2 do 14k


Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za jakimś samochodem dla rodziny (2+2).Interesuje mnie diesel i roczniki od 2001 w górę.Najbardziej typuję:

-Citroen c5 2.0 HDI roczniki 2001 , 2002 , 2003 (Pneumatyczne zawieszenie).

-Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi

-Skoda octavia TDi(tutaj troszkę starawy wygląd i w tych pieniądzach trudno pow. 2001 roku znaleźć)

-Mazda Premacy 2.0 DiTD(wygodna , ładna spokojnie 2001r. znajdę).

 

Takie samochody jak Mondeo , laguna odpadają.Mondeo za długa macha , laguna za mała szyba tylnia.

Poszukuję samochodu wielkościowo nie większego niż c5 (może to być sedan, Hatchback , Mini Van , ale kombi dla mnie za długie.) i Xsara Picasso lecz Megane za małe :-).Do wydania około 14K.I jeszcze jedno pytanie , czy przy przebiegach 200 - 240 tyś. wytrzymują w tych autach wtryski / turbina ?To będzie mój pierwszy dieselek :-)

 

Aktualna furka - Scenic phI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Mazdę skoro skłaniasz sie ku takowej choć silniczek jest w niej dosyć głośnawy ale za to ładnie ciągnie i mało pali. Kolega jeździ taką już czwarty rok i jak na razie bardzo sobie chwali. Na Twoim miejscu przyjrzał bym sie jeszcze scenic'owi II ph I np: 2004 rok bo są to fajne autka a silnik 1,9 dci wyprzedza osiągami i kultura pracy HDI oraz tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rodzinie mam jedną Premacy w dieslu w słabszej odmianie mocowej , bo 90 ps.Fakt jest głośna , ale dobrze mi się w niej siedzi.Citroena c5 wybrałem ze względu na zawieszenie pneumatyczne , buda całkiem świeżo wygląda , wyposażenie dość bogate , a cena niska.Scenic'ów II jest mało w tej cenie , ale rozglądam się za takowymi.HDI w c5 nie jest takie głośne jak miałem okazję słyszeć, a nawet jeśli , to auto jest fajnie wyciszone w środku.

 

PS.Bacznie też rozglądam się za Megane II kombi , ale to też dość długie.

Edytowane przez Domcio181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!