Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

funkcja radia w MII


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, racje ma przedmowca.

 

Traffic i News wlaczasz jak chcesz zeby radio (bez wzgledu na to czy sluchasz w danym momencie cd, czy jakiejkolwiek stacji) automatycznie przelaczalo sie na czestotliwosci (stacje) na ktorych podawane sa informacja drogowe (traffic), albo wiadomosci (news). Tylko z tego co zauwazylem - raz to dziala raz nie (news), albo niedziala wcale (traffic). Opcja przydaje sie niewiem komu.

 

Jak zalezy ci na wysluchaniu wiadomosci, to lepeiej ustaw przypomnienie/budzik na pelna w telefonie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co zauwazylem - raz to dziala raz nie
- a to już nie zależy od radia. Zgdodnie z normą RDS stacja nadająca musi wysłać sygnał. Jak nie wysyła - funkcja nie działa.

Jestem w posiadaniu oryginalnej instrukcji obsługi. Jak znajdę trochę czasu to poskanuję i zrobię ją w formacie pdf. Na razie jak ktoś jest pilnie zainteresowany mogę przesłać ksero. proszę o informacje na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, ja tego nie uzywam. Jak mialem wlaczone, to rzadko mi sie newsy wlaczaly, a jak juz sie wlaczaly, to w najmniej odpowiednim momencie ;)

 

Traffic Announcements (tak to sie chyba nazywa) nigdy nie trafilem. Przynamniej na FM. Ale jak wam dziala i jestescie zadowoleni to good for you ;) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traffic w Polsce nie działa ;) Parę lat temu nadawała takie komunikaty stacja RMF i były to komunikaty lokalne o drogach (korki, wypadki, pogoda, itp.). Można sobie było słuchać kasety a w chwili kiedy podawane były informacje radyjko się przełaczało. Niestety władza zmieniła prawo i zabroniła stacjom ogólnopolskim nadawania lokalnych informacji (jak ktoś zna to lepiej to niech mnie poprawi) i od tego momentu RMF musiał się z tego wycofać. Kolejny raz władza zafundowała nam krok do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

funkcja news i trafic dziala mi tylko na RMF FM, wiadomosci dla kierowcow podawali 1 listopada i wowczas zadzialalo :)

 

to zalezy zapewne od stacji radiowej czy daje jakas wiadomosc na RDS zeby odbiornik mogl wykryc jaka forma wiadomosci obecnie jest nadawana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!