Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z pólosiami


raptus1984

Rekomendowane odpowiedzi

Aktulanie jestem po przekładce skrzyni z automatycznej na manulaną,mam problem z doborem półośi mój scenik jest z roku 1997 1.6 90km,zakupiłem dziś półośie z megan 1.4 ale jest lipa i nia pasuje za małe są przeguby które wchodza w piastę,od jakiego modelu szukac aha po przekładce auto nie kręći rozrusznikiem pewnie cos trzeba poszperac z wiazką po automacie macie jakies porady?ktoś pisał ze nic nie trzeba robić ale jak widać gó..o sie zna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jakbyś przeczytał to co Ci napisałem to byś wiedział, że półośki musisz kupić od DTI. Jeśli chodzi o rozrusznik - to u mnie nie było problemu, po przekładce auto normalnie odpaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na aukcji brak podstawowych informacji. Ilość zębów ABS oraz ilość zebów na wieloklinie przegubów i długość. Zęby od ABS, policzyć ile masz w swoich półośkach od automatu (powinny być 44 zęby).Od strony koła powinny być bodajże 23 zęby i od strony skrzyni również 23 zęby. Długość półosi lewa ok. 648mm, prawa 748mm. Ale zanim polecisz i kupisz to weź swoją półoś od automatu i przelicz ilość zebów na tych wieloklinach i na pierścieniu ABS. Długości Ci podałem i takich półosi powinieneś szukać. Pisałem wcześniej, że to jest największy problem , ponieważ do Renault półosi jest chyba z 10 różnych rodzajów - jak nie więcej, dlatego kieruj się ilością zębów. A ta lewa półośka od automatu nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje,calkiem inne mocowanie jest ja potrzebuję z takimi przegubami wew http://images41.fotosik.pl/21/e868828656db6c44gen.jpg

 

Dodano: 26 cze 2012 - 20:49

Nie wiem na aukcji brak podstawowych informacji. Ilość zębów ABS oraz ilość zebów na wieloklinie przegubów i długość. Zęby od ABS, policzyć ile masz w swoich półośkach od automatu (powinny być 44 zęby).Od strony koła powinny być bodajże 23 zęby i od strony skrzyni również 23 zęby. Długość półosi lewa ok. 648mm, prawa 748mm. Ale zanim polecisz i kupisz to weź swoją półoś od automatu i przelicz ilość zebów na tych wieloklinach i na pierścieniu ABS. Długości Ci podałem i takich półosi powinieneś szukać. Pisałem wcześniej, że to jest największy problem , ponieważ do Renault półosi jest chyba z 10 różnych rodzajów - jak nie więcej, dlatego kieruj się ilością zębów. A ta lewa półośka od automatu nie pasuje?

mam taka sama ilość zębów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już Ci nie pomogę, trzeba zerknąć w schemat. Ja jakoś nie pamiętam żebym miał problem z rozrusznikiem po przekładce. Jedyne co wyprowadzałem to światło wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!