Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Interfejs do Megane 1.9 dci 2001r


Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Kupiłem jakiś czas temu kabel z programem DDT2000 jednak nie zawsze działa prawidłowo. Znacie może programy które współpracują z tym modelem? Głównie chodzi o odczyt błędów. Licze na pewne odpowiedzi, a nie przypuszczenia. Próbowałem SCANMASTER'em ale nie mogę się połączyć. Wie ktoś dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scanmaster tylko do kabla ELM

 

Kabel ktory masz to to samo co VAG KKL, i Renault dziala z tym kablem tylko z programem DDT.

ELM sluzy tylko do odczytu bledow silnika, nic innego nie odczyta.

 

Najlepszy do renault jest CLIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa kabla była ELM i jakieś cyferki myślałem że będzie działało. CLIP troche za drogi żeby podpiąć raz na jakiś czas. Niektórzy mówią że działa im Scanmaster.

Ciężko znaleść program i kabel diagnostyczny do renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kolego tak jak napisal przedmówca

Najlepszy do renault jest CLIP.

Progream DDT bardzo często nie połączy się przez sieć Can, co nie oznacza, że zawsze tak jest

Prawda jest taka, że na krótki okres i rzadko faktycznie nie warto inwestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma jakiejś taniej wersji oprogramowania. Wydać 800-1000 pln żeby podpiąć komputer max raz w miesiącu albo i rzadziej to faktycznie się nie opłaca. Może ktoś wymyśli jakaś alternatywe ogólnie dostępną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajus:Masz kabel vag kkl czy elm bo nie do końca wiadomo? Do ddt2000 tylko vag kkl. Na czym polega to że nie zawsze działa - działają tylko nie które opcje czy czasem działa czasem nie? Wg. mnie problem tkwi w ustawieniu kabla spróbuj wg. tego skonfigurować kabel jak nie to tego. DDT włączaj tą wersje przez przeglądarke - lepiej działa. Wybierz ręcznie moduł EDC15 do x64, jak nie to do laguny II (Na tej stronie są oba spolszczone). Jak dalej nie chce działać - w co wątpie bo nawet w lagunach II działa to razem z ddt - to pozastaje ci program (zainstalowany razem z ddt)Scantool k-line (poszukaj dokładnie gdzieś jest, aktualnie nie mam dostępu do laptopa) który w większości przypadków bez problemu usuwa błędy.

Edytowane przez ddt2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!