Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Grające ..... drzwi...


Szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co można zrobić z tymi chol****i drzwiami, a raczej z tapicerką przednich drzwi, gdy słuchając głośniej muzyki słychać brzęczenie pastików(bodajże)?? czy można cos podłożyc...? Kolega próbował u siebie w reni z silikonem, ale nie dało rady niestety. HELP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjąć tapicerkę, wysmarować od środka pastą tłumiącą, wszystkie miejsca styku podkleić mechatą taśmą - na plastiku i na blasze, wszystkie przewody pozawijać w gąbki i - jeśli dyndają - przymocować na stałe.

Ew, jak mamy sporo hajsu, to zamiast smarowania pastą możemy tapicerę obkleić dynamatem.

Nie zaszkodzi też wzmocnić na większych powierzchniach żywicą, jeszcze przed pastą/matami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam za pytania - moga byc głupie dla niektorych, ale kto pyta nie bładzi, nieprawdaż??

zdjąć tapicerkę, wysmarować od środka pastą tłumiącą,

Jaka pastą - cos blizej na jej temat

wszystkie miejsca styku podkleić mechatą taśmą - na plastiku i na blasze

Miejsca styku czego z czym - drzwi z tapicerka, glosnikami?? i co to mechata tasma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pytania - moga byc głupie dla niektorych' date=' ale kto pyta nie bładzi, nieprawdaż??
wszystkie miejsca styku podkleić mechatą taśmą - na plastiku i na blasze

Miejsca styku czego z czym - drzwi z tapicerka, głosnikami?? i co to mechata tasma :mrgreen:

Miejsca styku znaczy miejsca styku - wszystkiego ze wszystkim. Każdy punkt, który może w trakcie jazdy obcierać.

Taśma mechata - taśma izolacyjna, mechata. Gdzie się da, można też podłożyć gąbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[cięcie]

no i co z tą fotką :?: bo wsumie zaciekawił mnie ten patent za złotówkę a tez mam niestety ten problem z brzęczącymi drzwiami. :?:

 

Nie cytujemy posta w całości, odpowiadając bezpośrednio pod nim. Naruszasz regulamin. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze zapomniałem wrzucic fotke :-? ja to "coś" dwie sztuki kupiłem w zabawkowym :?: jutro wrzuce ;]

 

 

edit

 

oto fotka przedstawiająca mój "patent" <rotfl>

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0b3320124aa65ece

są to piłeczki do tenisa ziemnego.. :?: wepchnięte na tyle by się mocno trzymały hehe

 

pozdrawiam :?:

 

[ Dodano: 2008-01-31, 16:43 ]

nikt nic nie napisał więc dodaje następny post i czekam na komentarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobre. Coprawda nie mam problemu z "grającymi drzwiami" gdyż używam seryjnych głośników i starutkiego Philipsa jeszcze na kasety (za źródło muzyki oprócz radia służy player mp3 podpięty przez kasetę adapter) i tam raczej nie ma na tyle mocy, żeby rozbujać plastiki, jednakże nagabicz (niezła ksywka) Twój pomysł na tłumienie drgań powinien dostać jakąś nagrodę. I proste i tanie w wykonaniu i nie trzeba jechać do specjalisty, żeby zamontował :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te seryjne głośniki w przenich dzwiach wiele porafią :?: zdaje sie ze blaupunkt'a. u mnie grają od nowości. Często baaaaaaaaaardzo głośno z dużym basem i żyją :?: radio 4x45 jvc. Ze starości skryszyły się trochę membrany ale wciąż dają radę ;-) , do tego 2 x blaupunkt z tyłu i gwizdki pod przednią szybą. bdb dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!