Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Trzeszczące plastiki


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

Cięcie

 

U mnie trzeszczy z tyu ten boczek co pulka sie opiera z prawej strony.jak mam zamknieta klape i poruszam nim to skrzypi.

Nadal nie stosujesz się do regulaminu z którym widać dalej się nie zapoznałeś. Z racji łamanie przepisów dostajesz :mrgreen: . lepper_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

arek28, może to zawias tylnej klapy miałem podobnie żyłem z takim przekonaniem ale ktoś mi polecił izolację i nawinięcie jej na czepień zawiasu.

U mnie trzeszczy coś za schowkiem z przodu w okolicach poduchy pod spodem jak dotknę ręką tamtego miejsca to przestaje czasem coś jak by za pokrętłami od nawiewu ale i tak samo jak by daszek nad licznikami styka. ;] Widocznie to jest chyba największą bolączka naszych M II

Idealnym stwierdzeniem jest to że Polskie drogi są torturą dla naszych aut co daje się we znaki od felg przez zawieszenie po same plastiki. Z niecierpliwością czekam na obiecany foto poradnik szczególnie w okolicach tych zegarów. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś poradził sobie z trzeszczącymi środkowymi słupkami? :shock: Nie wiem jak u was ale mnie się wydaje, że dźwięk generuje się gdzieś w okolicach słupek-boczna szyba. Dzwięk jest trudny do opisania i porównania z czymś innym i jest identyczny z obu stron. Wykręciłem dziś te czarne plastki. U góry jest wsuwany, na dole tylko jedna śrubka. Genaralnie mają trochę luzu na środku. Myślałem, że to one, ale po przejażdzce bez, wiem, że to nie ten trop. :evil: Wydawane dźwięki są wysokiej częstotliwośći i nawet pogłaśnianie radia nic nie daje bo mam już na to wyczulone ucho. :!: Dzwięk pojawia się generalnie proporcjonalnie do prędkości. Jest słyszalny powyżej 60-70km/h a więc może na to ma wpływ opływające powietrze i to one wprowadza coś w wibracje. :mrgreen:

post-2933-1258579243_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sei08, Masz rację, też to dziś wytropiłem. Położyłem je na takim jakimś silkoniku, który po wyschnięciu amortyzuje te plastki. I teraz jest cicho. Demontaż prosty. Płaski śrubokręcik i odpinając od góry wkładamy go z lewej strony w 1/3 jego szerokości. Od dołu na odwrót od prawej. Tak są te zaczepy. Jak widać na foto te wibracje potrafią wytrzeć lakier.

post-2933-1258663917_thumb.jpg

post-1-1258663917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!