Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MII] lusterko wewnetrzne


Rekomendowane odpowiedzi

czy w MIIphI oprcz oczywitej roznicy samego lustra i podpiecia zasilania, jest jakas istotna roznica miedzy lustekiem zwyczajnym a fotochromem???

 

inaczej, jak mam zwykle, czy moge podmienic na fotochrom??? (zasilanie to zaden problem) czy wystarczy zdajc obudowe czujnika i przelozyc lusterka na zatrzaskach?

 

bede wdzieczny za szybkie i rzeczowe odpowiedzi.

 

EDIT:

no dobra... wprawdzie nie powinienem postowac pod soba, ale ze wszyscy sie rzucili i przescigaja sie w odpowiedziach to zrobie wyjatek. moze ktos tez sie skusi.

 

jak na razie, lusterko mam zamowione, oczywiscie z alleszrotu :mrgreen: wczesniej spawdzilem, jest instalacja podciagnieta, wystarczy przelozyc lusterka.

 

tu pojawia sie problem, dorwalem sie do korpusu, rozebralem, poodpinalem kable i zonk...

MR mowi ze sciaga sie ciagnac w dol, w serwisie gadaja w gore. ani w jedna ani w druga jeszcze nie zeszlo... :/ jak dojdzie nowe to sie przyjze mocowaniu. moze wtedy zejdzie. jedyne co to mechanik mowil ze oni to sciagaja do gory i strasznie mocno siedzi... zobaczymy :]

 

oczywiscie fotorelacja sie znajdzie na forum.

 

 

EDIT2 (18:34 21.01.2007):

jak juz czesc na grupie widziala...

 

dziela dokonalem!

www.alleszrot.pl, wylukalem aukcje, pare maili i czekamy na przesylke...

 

i jest! :) demontaz prosciutki: zdjac dwa plastyki, odpiac wszystkie kable, mlotkiem delikatnie odpukac lusterko w dol szyby, uwaga na czujnik (jesli ktos posiada!). montaz odwrotnie, wpukac na miejsce od dolu, pospinac kable, zalozyc plastyki, gotowe.

 

instalacja elektriko juz jest fabrycznie, przynajmniej w aucie z klimatronikiem i/lub czujnikiem deszczu.

 

nizej foteczki:

STARE >> NOWE

Edytowane przez DrNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam.

Chciałbym zamontować w swojej Megi lusterko samościemniające się. Znalazłem na Allegro taką aukcję

http://www.moto.allegro.pl/item487501072_l...e_2003_rok.html

Proszę o opinie czy warto kupić. Zaznaczam, że za cenę 100,00 zł dostaję samo lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 100 zł warto, wszystko zależy w jakim stanie jest to lusterko, tzn. czy np. nie posiada uszkodzeń mechanicznych, na zdjęciu wszystkiego nie dostrzeżesz. Sam niedawno (miesiąc) temu wymieniałem w swojej Megi zwykłe lusterko na fotochromatyczne i trafiłem na lusterko rzeczywiście w bardzo dobrym stanie, w razie pytań pisz na pw, chętnie pomogę

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!