Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tuner List MP3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Byc moze ja narazie znalazlem taka informacje w internecie ze wyswietlacz od Tuner List wspolpracuje tylko z tym radiem. Nie wiem czy jest jakas mozliwosc przejsciowki czy czegos takiego:( Ogolnie troche jestem wnerwiony bo radio sprowadzilem z francji a tu lipa... Bede musial sprzedac. Mysle ze z Megane II phase 2 by dzialalo czyli tam gdzie sa juz radia Update list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do serwisu (Adamowscy) Nie ma jak rozmawiac z gosciem z serwisu ktory wie mniej niz ja... po wprowadzeniu do tematu powiedzial ze oni sie takimi rzeczmi nie zajmuja i wyslal do firmy tunigowej :shock: Ale padl jeszcze jeden wniosek aby sprawdzic radio w nowym aucie znaczy po liftingu... jest ktos z trojmiasta z autkiem 05 i mniej aby sprawdzic radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem tu nowy. Mam radio MP3 z Tuner list i wyświetlacz jest inny niż w radiu bez MP3. Jest to matryca punktowa. Zastosowali takie pewnie ze względu na możliwość wyswietlania TAG MP3. Pewnie dlatego moze wyświetlacz od modelu bez MP3 nie pasować, ale sie nie znam.

 

Mam jeszcze pytanie. Kupując samochód dostałem instrukcję do radia bez MP3. W salonie Renault powiedzieli mi ze tylko takie daja. Na czuja uruchomilem podstwowe rzeczy, ale nadal nie wiem jak wyświetlić czas otwarzanego utowru :-) Wyświetla mi sie tyllko numer piosenki i numer folderu MP3. Kombinowałem juz rózne metody.

 

I jeszcze pare pytań. Jakiej marki są te radyjka? Czy wyświetlają one informacje CD-TEXT, bo chyba nie za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam wszystkich.jestem elektrykiem w aso renault.wiec tak radia z aut powyzej 9/2005 nie bedzie dzialac w modelach przed ta data.spowodowane jest to producent we wrzesniu 2005 wprowadzil dodatkowe kabelki(siec multiplexowa-mozliwosc diagnozy clipem instalacji radiowej)konkretnie rozchodzi sie o ta mala zolta wtyczke ktora wpinami w radyjko razem z iso.takze nie bedzie grac :mrgreen:.studiowalem schematy renoskie i niestety jedyna mozliowsc to wymiana calej wiazki elektrycznej wraz z blokiem uch.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!