Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zima kontratakiren!!! :)


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

w Zabrzu ani zima ani wiosna cos pomiedzy bo niby pada(deszcz) jest szaro,brzydko to do tego dosyc chlodno bo kolo 2 stopni....ta pogoda mogla by sie wreszcie zdecydowac jak ma byc zima to niech bedzie -10 a jak wiosna to przynajmniej 10 na + :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i jest to zwiazane jakos z zima....

 

Mam pewien problem z moim Megane (1,6 RN 1996). od kilku dni przy hamowaniu zapala mi sie lampka od swiatel przecimgielnych, a co za tym idzie nie mam lewego ´kierunku´. lampka jest lekko podswietlona czasami przy wlaczonych swiatlach no i zawsze przy hamowaniu. myslicie, ze to cos powaznego? trzeba z tym jechac do elektryka czy mozna to naprawic jakos samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, ładne foty. Oddają wiernie realia polskich dróg.. Jakby to można rzec.

 

Nie tak dawno wróciłem z Dk88. Pusto, cicho. Można w poprzek stanąć. Na drodze ślisko, mrozik łapie. Ot piękna wiosna tej zimy, no niby wiosna!

Denerwujące, ani zima, ani wiosna.. a w ogóle to nie lato ani jesień! A propo, kto poczuł trzęsienie ziemii jakie było na Śląskim rewirze? 3.7 w skali Richtera.. [ o ile dobra pisownia]

Się działo w piątek, się działo.. i trzęsło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poczulem :]Mowilem ci ze razem z krzeslem sie bujalem :] swoja droga u nas to kwestia przyzwyczajenia bo tąpniecia sa co chwile ale tak silnego dawno nie bylo (btw trzesienia ziemi ,przynajmniej na slasku sa spowodowane wlasnie tapnieciami-chlopaki musieli gdzies ladna dziurke zostawic :] ). A zeby nie bylo oftopu to na drogach robi sie szklanka bo pada cos dziwnego co marznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadnego trzesienia nie czulem:D siedzialem w k-cach a tam to nawet trzesienia ziemi nie docieraja nie mowiac o drogowcach kiedy zaczyna sypac

 

rada do kolegi "lucifersam" jesli masz takie obiawy jak piszesz posprawdzaj masy w tej lampie jesli masz kiepska mase prad obiera najmniejsza linie oporu i wedruje po innys swiatelkach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Sebcio76 to taki pseudonim "artystyczny " bo generalnie to mam na imię Jarek, Jarosław,w szkole mówili było Jaruś,i tak wielu do dziś mówi,

w domu Mały -nie wiem dlaczego :) ale na portalach te nicki były zajęte a na 2gie mam Sebastian i tak jakoś wyszło .. reszta to rocznik.

Edytowane przez sebcio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!