Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

światła dzienne nie gasną całkiem po zapłonie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problemik z światłami wiem że jest tego od groma i jeszcze trochę poczytałem ale ja nie mam tych co inni objawów... zacznę od początku:

Mechanik wymieniał mi w skrzyni łożysko i docisk po odebraniu auta zauważyłem że stare światła do jazdy dziennej migają zerwane kabelki więc zdemontowałem... po dwóch tygodniach wracając do domu po przełączeniu z św. drogowych na mijania wszystko zgasło z przodu halogeny też nie działały i ośw. wnętrza. tylko tył działał zatrzymałem się na stacji kupiłem bezpieczniki i jadąc do domu włączyły się światła pozycyjne potem halogeny a na końcu mijania (wróciło do normy) oczywiście musiałem przekręcić włącznik na nowo i wracało... tydzień temu kupiłem te same światła do jazdy dziennej ale po zamontowaniu ich na nowo nie gasną tylko przygaszają się

 

plus do czarnej skrzynki koło silnika

masa do masy przy pozycyjnych lub jakiegoś innego metalu przy karoserii próbowałem podłączyć

sygnał pozycyjnych plus

sprawdzałem też na kostce koło bezpieczników koło kierownicy i to samo...

wyczyściłem przełącznik bo trochę był czarny w środku... przypuszczam że to było przyczyną zgaśnięcia..

będę wdzięczny jak nikt nie zamknie tematu bo nie mam ani świecenia się wszystkich świateł czy choinki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak masz podłączone te światła za pomocą przekaźnika czy światła z automatem?

sprawdz miernikiem czy tam w skrzynce jak przekręcisz stacyjke zniknie całkiem napięcie bo jeżeli ci mrużą ci to gdzieś masz jeszcze napięcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

automat dziwna sprawa z nimi..

 

Dodano: 07 lip 2013 - 09:40

zauważyłem że jak włączę halogeny to świecą mocniej światła do dziennej...

 

Dodano: 09 lip 2013 - 15:05

elektryk zrobił mi z tym, plus do plusa po stacyjce a minus do plusa z pozycyjnych i działa bo w elektryce samochodu nie ma problemów więc pewnie automat coś źle działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!