Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy jest coś takiego możliwe...


Pawelpilar

Rekomendowane odpowiedzi

Witm jestem na kupnie Megi II GrandTour 2004r. 1,9 dci.

Na allegro znalazłem interesujące mnie auto, napisałem do właściciela autka o kilka informacji a mianowicie o wypadkowość, przebieg itp.

Przeczytajcie co mi m.in. napisał:

"Autko jest bezwypadkowe - nigdzy nic nie malowane

Do przetargu z leasingu przebieg został podniesiony o 25 tys km i w ASO po vinie wychodzi ok 170 a w rzeczwistośći jest około 145 tyś km - taki stan jest na aucie."

Co o tym myślicie i czy to jest możliwe(autko przywiezione z Niemiec).

No i coś gościu kręie z datą przywieźienia tego autk do kraju, pisze "Autko przyjechało chyba 10 dni temu (+/-)" (data 20.12.2007), a autko obserwowowałem na aukcjach ponad miesiąc.

Drodzy koledzy napiszczie co o ty myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle aut jest na rynku, że takie autko od razu odpuściłbym

 

jak się dobrze wczytasz to okaże się, że przebieg na liczniku jest de facto zaniżony w stosunku do tego co w papierach :mrgreen:

 

ogólnie ktoś nawet wałka nie potrafi zrobić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelpilar,tak jak pisze bronius, poszukaj innego i przemysl dobrze czy na pewno chcesz auto sprowadzone. Taki gostek to potrafi lepiej kombinowac niz niejeden komis.

Przyklad: Pojechalem kiedys z moim (p.o.) szwagrem po auto, stan idealny nic do zarzucenia - no i faktycznie stan idealny bo to co nie dzialalo zostalo zdemontowane - brak wiatrakow chlodnicy - brak zbiornika paliwa (uszkodzona pompa)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przetargu z leasingu przebieg został podniesiony o 25 tys km

akurat z takimi rzeczami spotykałem się już nie jednokrotnie. Standardowo auto w aukcji po leasingowej powinno mięć przejechane 150kk ( bzdetny przepis ) a im km więcej - cena jest niższa więc jeżeli ma się jakiegoś znajomego to z 124kk robi się 184kk a cena o 1500euro mniejsza, a w kraju przebieg z powrotem do jakiś 84kk i wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!