Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Apple MacBook - warto?


bronius

Jaki komputer wybrać?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • apple macbook
      9
    • notebook z core 2 duo z XP
      10
    • notebook z core 2 duo z Vist?
      4
    • notebook z centrino z XP
      1
    • notebook z centrino z Vist?
      0
    • notebook z linuxem
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jeszcze długo będą wydawać aktualizacje do XP. Weź na przykład Windows 2000 - do teraz są wydawane nowe aktualizacje, a to już 8 lat.

 

Może nie jest najnowszy, ale czy to przeszkadza? Nowe programy nie będą chodzić na XP, czy nowe gry? Bo nie rozumiem. Mieć najnowszy system, bo jest po prostu najnowszy? Tak na to patrzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz to nowe doświadczenie, jak kupisz sobie kolejnego PC to będziesz miał kolejnego PC.. A przy macu zrobisz krok do przodu i sam już będziesz wiedział czy następny to będzie Mac czy PC - z doświadczenia wiem że Mac :?:
też mam takie podejście ;-) tylko muszę się upewnić czy mac zapewni mi wszystko co teraz mam :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac nie jest krokiem do przodu tylko do tylu, bo czlowiek zacko[ciach]e sie i przeplaca za marketingowy bialy komputerek.

Bronius, widze, ze sie juz zdecydowales na Maca, bylo by fajnie jakbys po zakupie i po uzywaniu jakis czas napisal co i jak i jakie masz wrazenia z uzytkowania :?:

Napisz tez jaka masz konf. sprzetowa itp. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam co prawda Maca. Ale lapka 14 cali 1280x800. Bardzo fajnie mi się z niego korzysta. Bo jest szeroki jak 15 tka a dużo mniejszy i lżejszy i zgrabniejszy. A jak dla mnie i mojego zastosowania strony www, mail, tlen i taki program (szczególnie ten jeden program) taka rozdzielczość jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby "nowe doświadczenie" jest pewnym głosem "za". Ja jednak wybrałbym zwykłago laptopa i zainstalował na nim linuxa. Osobiście też mi zbrzydł XP juz kilka lat temu. Nowym doświadczeniem była przesiadka na linuxa i tak juz pozostało. Moze za jakiś czas tez stanę przed takim dylematem jaki masz. Zaczynam jednak postrzegać Apple'a jako gadżeciarską firmę robiącą coraz to nowe zabaweczki, w których coraz to większa rolę odgrywa design a mniejszą uzyteczność. Nie jestem w stanie ocenić systemu operacyjnego bo go nie znam. Zawsze jednak nowe wydaje sie fajniejsze. Ciekawe jak dostępność oprogramowania, użyteczność poszczególnych programów sprawdzi sie na dłuzszą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam jednak postrzegać Apple'a jako gadżeciarską firmę robiącą coraz to nowe zabaweczki, w których coraz to większa rolę odgrywa design a mniejszą uzyteczność.

Że zabawka to sie zgodze, że stawiają na design ok, ale to nie jest kosztem użyteczności a tym bardziej wydajnośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!