Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

renault Megane 1,6 rok 97


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem nie wiem co robić przyjechałem autem do domu i na drugi dzień nie mogę zapalić wydaje mi się że to pompa paliwowa bo nie dostaje paliwa a pompa nie dostaje prądu bezpieczniki są dobre co mam zrobić .

 

Regulamin pkt.

5.6 - interpunkcja

5.7 - logika wypowiedzi - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mało opisu podałeś, wychodzi na to że nie masz wiele pojęcia o tym co chcesz zrobić .

Może prościej wezwać fachowca.

Jak się upierasz to podaj czy masz centralny , czy masz immobiliseru oraz autoalarm , czy to wszystko działa prawidłowo .

Na forum opisane jest to już dziesiątki razy . Szukaj i czytaj jak znaleźć prąd (czyszczenie bezpieczników , przekaźników , wtyczek itp ).

Jak ustaliłeś że nie podaje paliwa , może go nie ma . Bezpośrednio do pompy (czy na jej przekaźnik jeżeli kumasz )możesz podać prąd kabelkiem sprawdzając czy się kręci i podaje paliwo . Czy wtedy zapali , pewnie nie bo to zapewne nie pompa lub nie tylko pompa .

Sprawdź czy jest iskra na świecach . Posprawdzaj co jeszcze w elektryce nie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

imobiliseru działa paliwo w baku jest bezpieczniki są czyste iskra na świecach jest ale słaba tak to wszystko działa tylko pompy nie słychać ...

 

Regulamin pkt.

5.6 - interpunkcja

5.7 - logika wypowiedzi

5.13 – cytowanie

Kolego, szanuj czytających Twoją wypowiedź. Wstaw w ten słowotok znaki interpunkcyjne, o wiele lepiej się wtedy czyta. Nowe zdania piszemy wielką literą. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej sprawdzisz czy pompa dobra , kiedy znajdziesz kabelki do niej lecące .

Ustalisz wtedy (miernikiem) czy podają na pompę prąd i masę . Chyba gdzieś pod tylnymi siedzeniami powinno być wejście do pompy (nie wiem bo nigdy nie miałem potrzeby do niego zaglądać )i tam powinny być wtyki przewodów .

Jeżeli jest prąd i prawidłowa masa , przeczyść styki , jeżeli dalej nie chodzi to padnięta .

Jeżeli nie ma prądu lub masy to musisz szukać dlaczego nie ma , a to już dalsza bajka .

Możesz wtedy na próbę dać prąd z innego miejsca i zobaczyć czy pompa działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!