Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem przy zapalaniu samchodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Mam pewien problem ze swoją Meganką, otóż od pewnego czasu kiedy przekręcam kluczyk w stacyjce, słysze tylko stuknięcie i dalej samochód nie zapala, powtarza się to zwykle 2-4 razy zanim samochód zapali. Znaczy tak, przekręcam kluczyk normalnie po chwili jak kontrolki znikną, włączam zapłon. Rozrusznik nawet nie kręci, tylko słuchać takie stuknięcie i nic sie nie dzieje, trzeba znowu przekręcić kluczyk i próbować do skutku. Samochód był już u mechanika ale strasznego felczera (taki typowy pan wiesiu) i on nic na to nie poradził. Gdyby był problem ze zrozumieniem sytuacji piszcie, nakręce filmik co się dzieje. Może ktoś coś wie z Was forumowicze??:)

 

P.S Jeśli post dodany w złym dziale to proszę o przeniesienie

Edytowane przez Fajsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!