Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Audio w megane 2 2007


Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam auto megane 2 2007 bez radia i glosnikow. chcialbym zakupic fabryczne radio(w sumie juz prawie jest) i jakies glosniki do przodu narazie(za tyl sie nie ruszam, czytalem ze duzo problemow). i tu moje pytanie czy do fabrycznego radia moge wrzucuc np. pioneer ts-g1302 sa to 2-drozne glosniki, glebokosc 46mm i RMS-25W radio ma 4x15, http://allegro.pl/item307999066_pioneer_ts...gwarancji_.html ).chodzi mi o to zebym nie musial robic zadnych przerobek tylko je podlaczyc i koniec. zastanawim sie tez czy moze nie wrzucic jakis tweeterow + basowe tylko nie wiem jakie za bardzo tam bede pasowaly. dzieki z gory za rady :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do głośników nie chciał bym sie wypowiadać bo akurat miałem, ale co do radia jedna podpowiedź zapewne wiesz ale radio musi być UPDATE List, przerabiałem ten problem też w megance II z 2007 jak kupisz radio TUNED List nie będzie działał wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to zebym nie musial robic zadnych przerobek tylko je podlaczyc i koniec. zastanawim sie tez czy moze nie wrzucic jakis tweeterow + basowe tylko nie wiem jakie za bardzo tam bede pasowaly. dzieki z gory za rady

 

ale bałagan :?: bez urazy ale sam sobie przeczysz....

bo:

- Chcesz kupić głośniki dwudrożne ( IMO tragiczny pomysł ) to po co ci tweeter do tego

- Mówisz ze nie chcesz żadnych przeróbek a chcesz podłączać tweetery ciekawe czy masz w ogóle płożone kable - sprawdź koniecznie

- nie rozumie o co ci chodzi tweetery + basowe - że jeszcze do tych pionierów chcesz gdzieś basowe czy ze jak ??

 

 

Radio ma mocy tak naprawdę może 2 W RMS a nie tak jak jest napisane mimo to te głośniki co podąłeś oczywiście zagrają ale nie spodziewaj się niczego dobrego od dźwięku - do słuchania radia tok fm sie nadadzą :?:

Napisz czego oczekujesz od audio w aucie ile chcesz na to wydać będzie prościej - coś sie doradzi.

 

EDIT:

Wow dopiero teraz zauważyłem ze trochę starego kotleta odgrzałem udzielając sie w tym temacie...

Najmocniej przepraszam modów, adminów i innych porządkowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!