Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Niefabryczne radio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj wymontowalem fabrycznego Philipsa ze wzgledu na problemy z kodem i wyswietlaczem i chcialem wlozyc clariona. wejscia sa na ISO wiec nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze radio nie dziala (nie ma zasilania). Sprawdzilem miernikiem kable i niestety nie ma napiecia. Prosilbym kogos o pomoc. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy miałeś w stacyjce kluczyk w położeniu załącz? lub radio? jeśli nie to mnie nie dziwi że nie ma napięcia jeśli tak to w jaki sposób działałoby radio fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mialem w tej pozycji ale napiecie jest nawet na wylaczonej. Wlacznik radia naciskalem kilka razy i nic jedynie jak naciskalem zeby wyjac plyte to silniczek pracowal a reszta nic a nic. Co do dzialania radia to z powodu braku kodu nie uzywalem go od miesiaca a na wyswietlaczu nie wiem co wyskoczylo bo jest nieczytelny. Ponad miesiac temu mialem chwilowy brak elektryki (nie mam pojecia z jakiego powodu) i wlasnie po tym zresetowal sie kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sam mam założonego clariona i nie było żadnych problemów z podłączeniem, więc przypuszczam, że u Ciebie pipek było coś grzebane w instalacji. Jakby nie patrzyć, przewody w radiu masz opisane więc miernik w dłoń i musi działać

 

a czy miałeś w stacyjce kluczyk w położeniu załącz? lub radio? jeśli nie to mnie nie dziwi że nie ma napięcia jeśli tak to w jaki sposób działałoby radio fabryczne?

Robak, z tym to jest dość śmiesznie, bo w clio mam audio fabryczne i ono działa bez kluczyka godzinę, a jeśli przez tą godzinę się nie dotknie żadnego guziora to się automatycznie wyłącza. Soniak wpięty w tą samą instalację bez kluczyka nie odpala w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wszystkim za odpowiedzi. teraz wszystko gra. co sie okazalo, po glebszych poszukiwaniach problemu, zawinil bezpiecznik, ktory byl spalony :( hehe niby nic takiego a ile szumu narobil. jeszcze raz dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!