Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gwarancja


888EX888

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest z gwarancja w stagu :( ile daje producent gwarancji na podzespoly :) zalorzylem gaz okolo rok temu i jesli gwarancja juz wyszla to nie bede jechal na przeglad sam sobie wymienie filtr i poki ladnie chodzi to po co tam zagladac no chyba ze by sie cos popsolo to wtedy zawitam do warsztatu a jesli gwarancja jeszcze jest no to niestetu sie przejade na ten przeglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gwarancje daje ci warsztat zakładający jak mówi o tym producent nie wiem ja na staga 300 otrzymałem gwarancję typu: dopuki auto jest u mnie do wtedy jest gwarancja na gaz, jak dobrze kojarzę kolega minimaniak również otrzymał tę gwarancję (w końcu robił ją w tym samym warsztacie) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko co taka gwarancja obejmuje?? bo jak sie spali listwa wtryskowa to nie wieże ze z dobroci serca za sponsorują nowa tylko za nowa każą zapłacić a i za robociznę tez wiedz to żadna gwarancja co by nie robili to nie zrobią tego za darmo wiedz taka gwarancje za pieniądze to w każdym warsztacie mogę mieć :( i pomyślałem ze skończę z przeglądami sam będę filtry wymieniał a do warsztatu przejadę sie jak coś będzie źle chodzić dopiero. No tylko głupio by było gdyby mi padła np listwa wtryskowa była na gwarancji ale gwarancji mi nie przyjmą ze względu na brak przeglądów wiedz do końca gwarancji pasowało by jeździć do warsztatu.

 

przed nacisnięciem "wyslij" przeczytaj co napisałeś i popraw by było zrozumiałe. - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

888EX888, troszkę się mylisz bo w tym warsztacie zakładałem już 5 instalację i jakoś nikt z osób którym to robiono i serwisowano samochód nie ponosił kosztów do tego dodam że w gwarancji pisemnej jest określone jakie elementy podlegają wymianie i naprawie bezpłatnej i jest tam wymieniona również listwa wtryskowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze po powiedzmy 3 latach jak ta listwa padnie a gwarancja producenta będzie już nie ważna to warsztat za to iz auto "jest u nich" za sponsoruje z własnej kieszeni nowa?? bo niby z kad wziąć nowa ty nie płacisz bo jest gwarancja dopóki auto jest robione przez ten warsztat oni za darmo naprawiają, okres gwarancji producenta sie już skończył i producent nie da nowej wiedz warsztat musi za sponsorować sam nowa. nie wieże w to według mnie jest to tak ze warsztat nie bierze robocizny co najwyżej ale jak cos padnie a jest po okresie gwarancyjnym producenta to musisz sam kupic no i teraz pytanie ile taki okres gwarancyjny wynosi na rożne podzespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!