Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane II kombi] 1,4 16V


Victor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupienia Megane II kombi, 1,4 16V, przebieg 200 tys, na bieżąco serwisowana w Renault (oprócz ostatniej wymiany rozrządu), samochód zarejestrowany na firmę, nie tłuczony, bardzo zadbany, używany przez przedstawiciela handlowego głównie na trasie, sprzedający pewny, a więc żadnej ściemy nie wali. Rok produkcji grudzień 2003, cena 19 tys. Użytkowany od początku przez jedną osobę z ciężką nogą. Wersja podstawowa, klima manualna, 6 poduszek i żadnych dodatkowych bajerów, nawet bez radia firmowego.

Mam obawy co do silnika, na luzie, tak jakby nie do końca równomiernie pracował, trochę obroty skaczą nie znacznie ale się to czuje (chyba, ze one tak mają, albo mi się wydaje).

No i jak z przerejestrowaniem na osobowy, brak jest środkowego pasa z tyłu, czy to jest wielki problem?

Czy silnik z takim przebiegiem nie będzie wymagał remontu?

Co sądzicie o tym autku?

Czy duże koszty utrzymania takiego autka?

Czy trzeba je serwisować w renault, czy tańsze warsztaty sobie poradzą?

Ile to pali w mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruja ci go jako 4 osobowy a nie 5-cio.

Choc wg mnie to pchac sie w woz, ktory

1 - byl badz co badz pojazdem sluzbowym, ktorym wiadomo jak sie jezdzi (a juz szczegolnie handlowcy, ktorzy maja cel: sprzedac, a samochod to tylko narzedzie do tego celu)

2 - ma 200Kkm na liczniku

3 - posiada widoczne oznaki "zmeczenia" (wibracje, itp)

nie jest zbyt rozsadne.

Poza tym przy takim przebiegu to cena powinna byc nie 19K PLN a gora 15K. Szczegolnie, ze wyposazenie fatalne i silnik maly (M2, a szczegolnie kombi jest wg mnie za ciezka jak na taki silniczek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!