Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rozmowy na temat driftu ;-)


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej w sensie dostojniej i dłużej a po którce bardziej przewidywalniej natomiast zdecydowanie wolniej można ciąć kombiakiem bo dłużej wraca do stanu przyczepności :mrgreen:, dużo frajdy i popisów jest w Scenicu ale efektywności z tego żadnej. Efekt jest miodny (jak taka landara wysoka płynie bokiem w łuku i to w ciasnym mieście) szczególnie na twarzach deko przestarszonych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziś miałem taki nieprzewidywalny wypad z trasy...a mianowicie prułem sobie drogą i był taki lekki łuk.. zawsze wchodzę w niego tak z 70 a teraz było z 50, tylko trochę wilgotno było. Początek zakrętu spoko, a w połowie tak nagle mi dupsko wywaliło, kontra, a dupka w drugąstronę... :) trochę strachu się najadłem bo to nieplanowane było. Ale chyba bardziej robił w gacie kolo co z naprzeciwka jechał - tak sie dziwnie trafiło, że też Meganką ;-) btw. pozdrawiam tego Pana jeśli to czyta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa.......jazda autem to czyste odruchy i nic wiecej, kwestia tylko jak sie ich nauczyć......pozostaje, parking, trakty leśne, troche zniszczonej gumy, zawieszenia. Ktoś powie że drogo ale czasem za ten jeden jedyny raz podziękuje. Łącząc jedno z drugim idealnym rozwiązaniem pozostaje auto......służbowe :mrgreen: , ja osobiście polecam coś takiego js.pl"][ciach]js.pl lub inne w zależności od zamożności portfela, warto. Na pewno zawsze warto samemu raz w tygodniu pojechać na parking, najlepiej ośnieżony bo i wtedy nauka łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam o kombi gadacie mi w styczniu renault magnum z naczepą wpadł w "delikatny" drift we Wrocławiu na ulicy Legnickiej jest jedno skrzyżowanie po łuku właśnie spadł śnieg i lecę "50" 10m do świateł a tu czerwone (zagapiłem się na clio V6 sport...) pedał hamulca w podłogę ABS i te inne pierdoły zaczęły działać ale naczepa poszła swoją drogą na prawo i odwracała mi furkę w lewo kontra no i się zatrzymałem na pasach spocony ale w lusterku popatrzyłem na kolesia w BMW ten to miał oczy jak jajka klasy XL hihi dobrze że już nie jeżdżę ciężarówkami... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zazwyczaj jeżdżę "ostrożnie" zwłaszcza swoją renatką ale taką sytuację to miałem jeden jedyny raz

choć na necie widziałem film jak gość wyprowadzał magnumkę z całego "złamania" przy obrocie o 180 stopni takie wejście na ręcznym tirem z naczepą... mistrz kierownicy nie róbcie tego w domu hihihihihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuką jest nie dopuścić do poślizgu. Poślizg to zawsze wina kierowcy.

ale ćwicząc poślizgi uczymy się je kontrolować?

no właśnie ... a w drift ja się nie bawiłem po prostu wyszło błąd kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz janksz ;-) , ustaw 2-3 kartony puste, narysuj na nich dzieci i piłke i na książkowych 40metrach ze 100 zatrzymaj auto......a teraz zrób to na śliskim, potem napisz pos jak ich nie potrąciłeś :mrgreen: no i życze Ci abyś nigdy nie trafił na ciek wodny w ostrym łuku. Trenować jest warti lub jeździć wolniej .... co nie znaczy bezpieczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!