Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Megane I ph II] gaśnie przy ostrym ruszaniu


torek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, może ktoś miał podobną przypadłość. zaczęło się od tego że w pewnym momencie zaczął palić na trzy cylindry, ni z gruszki ni z pietruszki. po zgaszeniu ponownym odpaleniu było ok i po jakimś czasie od początku. więc myślałem że to świece bądź cewki. ale jak pojechałem do serwisu(bo już tak się nasiliła częstotliwość awarii że nie sposób było jechać. W serwisie okazało się że świece i cefki ok. gdybali, gdybali i wygdybali że odepną sąde lambda, ale że to coś jak by z kompem.. sa jakieś problemy itd itd.. i że 2500zł trza szykować :roll: no ale stwierzdili zarazem że póki co można jeździć. no i fakt.. tydzień czasu był spokój.. i znów.. tyle że ciut inaczej. Gdy ruszam dynamicznie na 1.. przykładowo do 3-4 tyś obrotów odrazu odcina dopływ paliwa :-| musze pozwolić mu z gasnąć i odpalić ponownie i jest ok... i jeśli turlam się jak emeryt przy 2 tyś zmiana biegu jest ok. O dziwo na pozostałych biegach mogę przycisnąć :-/ i kolejny objaw.. radio.. jak włącze.. to po jakimś czasie dzieje się tak jak na początku czyli zaczyna palić na 3 cylindry, czyli jednym słowem jak maluch pierdzi :-|

 

Czy ktoś miał podobną przypadłośc.. czy wiecie co to jest??

 

umówiłem się na wtorek do innego serwisu renault..a le mam pewne obiekcje czy jechać.. czy może pojechacć do jakiegoś sprawdzonego mechanika... nie wiem :cry: doradźcie coś.. bo ostatnio jak chciałem szybki przejechać przez skrzyzowanie to stanąłem na środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby jednak nie... :-| bo to właśnie koszt 2500zł :cry: a może gdzieś przebicie w wiązce.. i iskra ucieka przy obciążeniu dużym i przez to komp świruje... no nie wiem :-(

 

[ Dodano: 2008-04-30, 19:02 ]

usterka naprawiona. było spięcie, przez co brakowało masy, co powodowało fiksowanie komputera. na szczęście nie byłem w serwisie tylko u poleconego mechanika. znalezienie i naprawienie usterki zabrało mu 40min.

 

Temat do KOSZA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!