Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przepustnica


Vivaldi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest prośba o manual. Ponieważ gojgen zamknął mój temat w którym wyprzedzając myśla pomyliłem przepustnice pisząc krokowiec mam prośbe co do łopatologicznego pokazania czy jest możliwość w Megane wyczyszczenia przepustnicy bez jej wyciągania. Ponieważ sam uczestniczyłem w czyszczeniu przepustnic i krokowcó ale nie w Megane stąd moje pytanie na które nie znalazłem (gojgen) klarownej odpowiedzi w FAQu. Posiadam książke Renault i obsługa ale niestety tam jest tylko szkic śrubek a ja mam pytanie czy nie mm innej możliwości jak zdjęcie całego dolotu aby się dobrać do przepustnicy.

I w dupie mam ostrzeżenia w postaci żółtych kartek. Pytałem ani nie z niewiedzy ani nie z lenistwa. Gojgen sam najpierw pomóż a potem przeszkadzaj.

 

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi, o czyszczeniu krokowca i przepustnic było na forum wystarczy poszukać i poczytać, za brak chęci otrzymałeś pasek, za to że masz tej tylne częsci ciała regulamin naszego forum czyli tak jakbyś miał nas wszystkich tam otrzymasz ode mnie kolejny pasek który uniemożliwi ci pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie

odgrzebie temat

Od zakupu 4 tygodnie walcze z obrotami w moim scenicu, było czyszczenie krokowca, regulacja linki gazu, wymiana krokowca i nic. Okazalo się, że przepustnica się zacina na obrotach 1000-1250 ale czasem jest normalnie 750. Jak pukne w pedal to tez spadają. Gdy sie zatnie to można cofnąć przepustnice odciągając ja ręką. Gdy krece przepustnicą to slychać jakby troche przycierała przed zamknięciem, ale nie zawsze.

Czy w takim przypadku wystarczy czyszczenie?

Czy na osi przepustnicy są jakieś tulejki, uszczelnienie itp i co zrobic jesli tam jest luz?

 

 

nikt nie pomoże?

 

i pomogła wymiana przepustnicy-jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!