Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wamacniacz antenowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Ma taki problem w mojej M2 a mianowicie Pioneer który gra sobie w moim aucie bardzo słabo ściąga stacje radiowe wiec aby to naprawić postanowiłem kupić wzmacniacz fal radiowych na przewód ale po rozmowie ze sprzedawcą okazało się ze nasze meganiki mają już wbudowany wzmacniacz w antenę a dokładnie w ten cypel w który wkręca się antenę. Dochodzą tam 2 przewody jeden to antena a drugi to + zasilający wzmacniacz – czyli masa jest brana z auta i teraz setno gdzie zaczyna się ten przewód + który najprawdopodobniej jest wpięty do fabrycznego raja ale tego to już nie wiem u mieni w Pionieer- ku na pewno nie jest wpięty i teraz szukam początku tego przewodu aby rręcznie podać mu + aby wzmacniacz znaczą działać

 

 

[ Dodano: 2008-06-25, 12:33 ]

Kto z Was wie jaki kolor moze miec ten przewód, jak go znaleść aby nic nie upalic???

post-4985-1214387788_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze 12V a jakie miało by byc inne ??? ktos kto ma orginalne radia i megane taka ja ja czyli 1,9 dci 120 km 6 skrzynia z 2003 moze by powiedział jaki to kolor i jakie powinno byc tam napiecie na wyjsciu z radja ale jestem prawie pewien ze ma byc 12 Volt

 

[ Dodano: 2008-06-25, 18:58 ]

A oto odpowiedz dla wszystkich którzy maja nie fabryczne radio które słabo ściąga fale radiowe. Kabelek od wzmacniacza jest bardzo cieki i ma kolor biało zielony jak podpiąłem pod niego zasilanie 12 V to radio ściąga wszystko nawet Radio Maryja hahahaha oczywiście to żart. A kabelek sprawdziłem odchylając z tyłu podsufitkę tam widac połaczenie i jaki jest kolor przewodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!