Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z nawigacją.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z nawigacją.

Pół roku temu sprowadziłem Renault Megane II 1.9 DCi rok 2004 ze standardową nawigacją Carminat. Do tej pory z niej nie korzystałem, ponieważ nie wyjeżdżałem za granicę (mapa Niemcy) choć kilka razy do niej zaglądałem w celu przestawienia zegara itd. Problem polaga na tym, że teraz gdy wysuwa się ekran, widać że się włącza, ale pozostaje czarny, jakby nie odpalało oprogramowanie.

Jeśli ktokolwiek spotkał się z podobnym problemem lub wie co z tym zrobić, to proszę niezwłocznie o pomoc. :mrgreen: (W piątek wyjeżdżam - POMOOCYY!)

Z góry dzięki - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej. a od kiedy masz ten czarny ekran?

nie miałeś problemów z akumulatorem albo czegoś podobnego? (nie był odłączany).

jeśli tak to pewnie czytnik nawigacji padł (to dosyć często się zdarza).

Nie robiłeś przypadkiem aktualizacji oprogramowania?

 

Ja mam taki czytnik (i sterownik nawigacji) do Megane.

Gdybyś szukał na allegro to nie kup przypadkiem od Laguny albo Vel Satisa bo wygląda tak samo ale tamte są do montażu w poziomie a w Megane w pionie.

Jak zamontujesz ten z Laguny to nie będzie działał poprawnie bo żyroskop (wbudowany w czytnik) będzie w nieprawidłowej pozycji.

 

Jeśli sobie jeszcze nie poradziłeś z tym swoim czytnikiem to daj znać.

gg:1850933 lub tel. 601 596628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam mam problem z nawigacją Autko mam sprowadzone i mam angielską mapę ,ściągałem coś tam na płytkę ale mi wyrzuca płytkę.Ale troszkę poczytałem i wiem że dziadostwo mapę ściągnołem ..KTO mi pomoże potrzebuje mapki CARMINAT 8000 POLSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!