Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio niestandardowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem że ten temat był poruszany już dużo razy ale tak naprawdę nikt się dokładnie nie wypowiedział. Chodzi o to jakie radio możemy zamontować do megi żeby działał pilot oraz wyświetlacz ale bez żadnych interfejsów. Jakie macie radia w waszych autach? Ja mam megankę z 2004r i radio sony (ale nie pamiętam modelu ale wiem że wszyscy twierdzili że na pewno wszystko będzie działać bo ono jest dedykowane do renault, lecz wyświetlacz nie działa). nie chce nic kombinować i najchętniej zmieniłby radio ale na takie które na 100% będzie obsługiwało wyżej wymienione urządzenia, czy coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci pomogę tą odpowiedzią ale musisz wziąć jedno pod uwagę Megane II Ph I miało wyświetlacz „tuner list” a Megane II Ph II miało wyświetlacz „Update list”. Więc może być tak że radio działa z wyświetlaczem w nowych samochodach (PH II) a w poprzedniej wersji PH I nie będzie działało z wyświetlaczem. Jak będziesz szukał musisz szukać radia, które obsługuje wyświetlacz typu Tuner list czyli taki jak był a w Megane II Ph I. W nowy katalogach jeśli jest napisane że współpracuje z Renault w domyśle chodzi o wyświetlacz Update list a u Ciebie występuje Tuner list.

Inną sprawą na którą musisz zwrócić uwagę to zasilanie wzmacniacza przy antenie o tym pisałem ostatnio w poście w tym dziale poszukaj i na pewno znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam

 

potrzebny jest adapter ktory bedzie realizował te funkcje w cenie 350 zł

radio 620 bedzie mialo tylko funkcje sterowania przy kierownicy .

Natomiast zeby byloa tez funkcja wyswietlacza musi byc radio CDX GT 828

Pozdrawiam"

Proszę dokładnie przeczytać odpowiedź z firmy Alcar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się, jeśli pozwolicie.

Autko mam od kilku dni (i tutaj wszystkich witam), a chciałbym w nim zmienić radio, które kupiłem 2 miechy temu do poprzedniego auta. Jest to Blaupunkt Brisbane SD48. Jak wygląda sprawa obsługi w Scenicu 2005r? Chodzi mi o kierownicę i wyświetlacz, oczywiście.

 

Pozdrawiam,

Killer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moglby napisac czy sa jakies radia i jesli sa to konkretnie jakie ktore obsluguja wszystko w MII PHI? bo ja tez szukalem i zaden z polskich dystrybutorow mi nie mogl odpowiedziec... Wiem ze w katalogach renault byly jakies sony ale co to bylo dokladnie to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!