Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tuner list - co kilka sekund słychać bip


sulo

Rekomendowane odpowiedzi

... Wcisnąłem chyba 4 i 5 oraz power i się zaczęło.Wszystko działa tylko co kilka sekund w głośnikach słuchać bip.Może ktoś wie jak to wyłaczyć? ...

Na ftpie jest manual do Radiosat 6000 i tam ta kombinacja klawiszy (ciekawe skąd ją znasz <czerwona> ) służy do konfiguracji radia gdzie określasz strefę gdzie będzie używane radio, charakterystykę dźwięku zależną od modelu auta, oraz włączenie/wyłączenie głośników. Do tego potrzeby jest kod radia.

Po wciśnięciu tej kombinacji klawiszy przez dwie minuty będzie słychać bip, bip, bip potem wyświetli się text CODE i wprowadzasz kod radia i naciskasz ten klawisz z doły joya i postępujesz wg instrukcji. Dokładny opis w w/w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rodio cyhodzi bez kodu

A no tak że ktoś raz wpisał kod i teraz będzie radio grało do czasu, aż nie wyjmiesz akumulatora albo bezpiecznika z zasilania radia.

 

OVNER gdzie ten manual bo nie trafiłem na niego.

wystarczy odpowiednio poszukać na ftp pikura <czerwona>manuale do radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wciśnięciu klawisza 2 i 5 i włączeniu radia (po odpięciu zasilania) przechodzi ono do ustawień początkowych: strefa, model samochodu itp. Dzieje się to jednak po dwóch minutach. W tym czasie radio pika co dwie sekundy i odpięte od zasilania włącza się bez kodu. Trzeba odczekać te dwie minuty z włączonym radiem, bo tylko wtedy czas ten jest omierzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Czekam 2 minuty i radio chce kod,jednak go nie znam bo radio chodzi bez kodu nawet jak go się odepnie od zasilania to po ponownym podłączeniu nie chce kodu tylko normalnie się uruchamia i wszystko działa. Co w takiej sytuacji mogę zrobić ?Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie rozumiem. Chce to radio kod czy chodzi bez kodu? Pika tylko przy włączonym tunerze czy na CD też?

Jeśli wprowadzisz kod przed ustawieniami podstawowymi (po dwóch minutach) to radyjko powinno zacząć działać poprawnie. Moje odżyło, a myślałem już, że je popsułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Po włączeniu z wciśniętymi klawiszami 2 i 5, radio odpala bez kodu ino pika sobie. Przestaje pikać po wbiciu kodu i już nie odlala bez niego po odpięciu zasilania.

 

Tu jest wątek poświęcony kodom do radia. Chodzi o forum na którym trzeba ładnie poprosić o w/w kod.

http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=1855&...asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!