Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MeganeII phII] Zakup nowego autka


toomas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tu po raz pierwszy, troszeczkę poczytałem i teraz muszę o coś zapytać. Zastanawiam się nad nowym autkiem i w grę wchodzi Megane Kombi 1.6 benzyna. Dealer zaoferował za wersję Dynamique z dodatkami System ESP + ASR, PAKIET KLIMAT, Wspomaganie parkowania, Karta Hands free+lusterka elektr.składane+oświetlenie podłogowe, Koło zapasowe cenę 62,560 zl. Oczywiście lakier metalic wliczony. No i teraz pytanie. Dobra cena i czy opłaca się jeszcze poczekać do powiedzmy stycznia ?

 

Dzięki za opinię i pozdrawiam wszystkich

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc rzeczy o ktorych pisales jest w standardzie. ESP+ASR, czujniki parkowania to dodatki. no i klima. U mnie takie cudo u dealera kosztuje okolo 26 do 29 tysiecy €.Jestes pewny ze kombi jest Ci potrzebny? Jezeli nie to polecam Dynamique w wersji Saloon. Tu jest tansza o okolo 3000€ wiec w Polsce o okolo10000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc rzeczy o ktorych pisales jest w standardzie. ESP+ASR, czujniki parkowania to dodatki. no i klima. U mnie takie cudo u dealera kosztuje okolo 26 do 29 tysiecy €.Jestes pewny ze kombi jest Ci potrzebny? Jezeli nie to polecam Dynamique w wersji Saloon. Tu jest tansza o okolo 3000€ wiec w Polsce o okolo10000 PLN.

 

Wszystko co napisałem jest ponad standard..przynajmniej u nas..tak kombi jest mi potrzebne <ok>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek 708- no niestety w Irlandii ceny sa jakie sa jezeli chodzi o nowe autka, bo starsze to mozna kupic za grosze.w zeszlym roku kupilem Fieste za € 100 <ok> . Moja Renia kosztowala € 12000 jak byla 3 letnia. Co do cen sie nie pomylilem.Polska to nie caly swiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to nie caly swiat
tu nie o to chodzi.Tylko nie wiedzialem ,ze na wyspach sa takie drogie auta,sorry.Na kontynencie np:Austria,Niemcy ceny aut o takich samych spacyfikacjach sa podobne a nawet nizsze niz w Polsce.Stad tez moje pytanie do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek 708: nie na wyspach tylko w Irlandii ;-) . W UK to okolo 20% tak szacunkowo mniej. Oczywiscie mowimy o nowym autku. W Irlandii po prostu wszystko jest drogie, patrzac przez pryzmat innych krajow, bo wewnatrz to nie jest tak do konca zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena i czy opłaca się jeszcze poczekać do powiedzmy stycznia ?

 

Witaj,

 

megane grandt. 1,6 zamawiane 12 lipca a odbierane rowno miesiac temu, cena po dokoptowaniu roznych "zabawek" prawie 75 tys. minus upust 5ooo od "renault", cena do zaplaty 58900. I wtedy jeszcze kryzysu nie bylo ;-)

 

Z drugiej strony czekac mozna jeszcze, a potem zostana tylko konkretne modele aut - nie koniecznie z takim wyposazeniem, ktore sobie upatrzyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ceny polecą jeszcze trochę w dół.

jeszcze trochę??? Na kilogramy będą dawać chyba.

Ty wiesz ile wycenili mojego dwulatka z marniutkim przebiegiem, na wymianę za kombi?

Reszta jest milczeniem :evil: . Stał na placu ładny duży, to się zapytałem <ok> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na kil;ogramy to może nie..w sumie to fajnie będzie jak utrzyma się taka cena jaką mi zaproponowali bo wg mnie jest ok <ok>) Najgorsze jest to, że sprzedawcy wyzbywają się samochodów demo bo wchodzą nowe. U mnie w okolicy narazie brak bo posprzedawali..No i mam problem bo niewiem jak ten silnik 1.6 sie spisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem bo niewiem jak ten silnik 1.6 sie spisuje <ok>

 

Mamy malo nabite - z 1500 km tak wiec ledwo "dotarty", ale ladnie ciagnie auto - nie jest to jakis szatan (testow tez jeszcze nie bylo), zapotrzebowanie na paliwo nie jest otepiajace wyraz twarzy - Warszawa, korki non-stop, 8,8-9 literka (w/g wskazan kompa - w przeliczania literkow na kilometry wychodzi prawie tak samo).

 

Co do Megaski III - ja celowo kupilem jeszcze stara, nowa to zawsze choroby wieku dzieciecego. Jakos mi nie spieszno do miana krolika doswiadczalnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!