Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Znizki na opony!


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do Was pytanie, otoz jaki jest najbardziej popularny rozmiar opony dla meganek? Otoz bedzie mozliwosc otrzymania wiekszej znizki w sklepie na jeden wybrany rozmiar oponek. Tylko na jaki ? Ja mam wszystkie niestandardowe. Ale moze 175/65/R14 ?

No nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe to tak jak pisze krzychu 175/65/R14 ale może warto pomyśleć faktycznie o większych 175/60/15. W końcu staramy sie żeby nasze autka prezentowały sie ładnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie koncert życzeń tylko konkretna oferta i te parę procent to wcale nie jest mało no chyba że śpicie na kasie.

co do felg 14 cali to rozmiarem najbardziej odpowiadającym oryginałowi (175/70 R13) jest rozmiar 185/60 R14 wcale nie podaję swojego życzenia bo sam mam 175/65 R14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu a nie można wybrać 2 rozmiarów tak aby użytkownicy M I i M II mogli korzystać z przywileju zniżki niech każdy wpisze swój rozmiar opony i wyb rać 2 najczęściej podane a myślę że sklep się zgodzi na 2 rozmiary :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie koncert życzeń tylko konkretna oferta i te parę procent to wcale nie jest mało no chyba że śpicie na kasie.

co do felg 14 cali to rozmiarem najbardziej odpowiadającym oryginałowi (175/70 R13)

Robak, to jest może i orginal ale w ph1, w ph2 standardem jest numer podany przez Ciebie poniżej.

 

jest rozmiar 185/60 R14 wcale nie podaję swojego życzenia bo sam mam 175/65 R14

 

Wole zwiększyć rozmiar z 14 na 15 a nie poszerzać oponę na 185. Im szersza opona tym większe spalanie.

 

Aczkolwiek popieram pomysł aby sprawdzić czy nie może być zniżki na dwa rozmiary :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu czy wytłumaczyłeś kolegom że zniżkę mamy i tak na każdy rozmiar a chcemy wybrać 2 rozmiary aby mieć dodatkowe zniżki na dany rozmiar nadal popieram 185/60 R14 a gdy wybierzecie rozmiar 175/65 r14 to też dobrze.

nie jest sztuką wybrać rozmiar z którego będzie korzystać 30%-50% użytkowników zresztą Krzychu w poniedziałek wszystko opisze

 

Piok, a jak używasz klimatyzacji to twoje auto też zużywa więcej paliwa i jest to porównywalne z szerszą o 1 cm oponą :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak. TO może lepiej wybrać kilka (do 4) konkretnych rozmiarów i konkretnych firm. Zgadamy się tutaj które opony są dobre i te będą dla nas w super cenie!

 

Ps. Ile wynosi zniżka w tej chwili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!